تابلو راهنمای طبقات

تابلوی راهنمای طبقات

تابلو راهنمای طبقات از ملموس‌ترین نشانه‌‌هایی هست که مسیر درست را به بازدیدکنندگان ساختمان‌ها نشان می‌دهند. آخرین باری را که به یک ساختمان اداری رفته‌اید، به یاد بیاورید! احتمالا بعد از پرس‌وجو از نگهبانی و اطلاعات، به‌سرعت به دنبال تابلوی راهنما گشته‌اید و بعد هم تابلوی سر در اتاق انتهای راهروی B را خوانده و وارد «دبیرخانه» شده‌اید. (راهنمای زیر جهت افزایش اطلاعات شما پیش از سفارش تابلو راهنمای طبقات آماده شده است.)

نشانه‌های تصویری که از آن‌ها به‌عنوان تابلوهای راهنما یاد می‌کنیم، با ایجاد مسیری از علائم، نشانه‌های دیداری و نوشته‌ها، بازدیدکنندگان ساختمان‌های مختلف از جمله تجاری، اداره‌ها، پاساژها، مراکز خرید و غیره را به درست‌ترین مسیر ممکن هدایت می‌کنند.

پیش از سفارش تابلو راهنمای طبقات حتما از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. تیم تخصصی رنگین‌رسانه با تجربه بالای خود بهترین مکان را برای نصب تابلوی راهنما در فضاهای اداری و تجاری شما انتخاب میکند. همچنین بهترین ایده‌های قابل اجرا را به شما پیشنهاد میدهد.

سفارش تابلو راهنمای طبقات

انواع تابلوی راهنمای طبقات

نصب تابلوهای راهنما در ساختمان های مختلف اداری، سازمانی، تجاری و غیره، سبب جلوگیری از سردرگمی مراجعین شده و احساس امنیت و آرامش خاطر آن‌ها را فرآهم می‌آورد.
تابلوهای راهنمای طبقات (Floor Guide) در صورتی‌که با ایده خلاقانه و طراحی درست در قسمت‌های مختلف ساختمان‌ها از جمله لابی‌ها، ورودی‌ ها، پشت در اتاق‌ها و سر در واحدهاا به کار روند؛ ارباب‌رجوع، مشتریان و بازدیدکنندگان را به مسیر درست هدایت می‌کنند. و همین مسأله سبب جلوگیری از هدررفت زمان و بازدهی بیشتر سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌شود.

نصب تابلو راهنمای طبقات شرکت رفاه فرازان هدف

آیا برای خرید یا سفارش تابلو راهنمای طبقات انگلیسی یا فارسی نیاز به مشاوره اختصاصی دارید؟

دسته‌بندی تابلوهای راهنما

1. اداری (تابلو راهنمای طبقات اداری و مراجعین سازمانی.)
2. خدمات درمانی (تابلو راهنمای بیمارستان ها.)
3. تابلو راهنمای فضای باز.
4. مسکونی (تابلو راهنمای طبقات ساختمان، مجتمع یا آپارتمان.)

این تابلوها و نشانه‌های دیداری به شکل برد پلکسی گلاس (Plexi-Glass)، مولتی‌استایل (Multi-Style)، استیل، تابلو کامپوزیت و غیره ساخته می‌شوند.

تابلوسازی

پیش از خرید یا سفارش تابلو راهنمای طبقات لازم است تا با استاندارد های ساخت این تابلو آشنا شوید.

استانداردهای ساخت

  • طراحی شکیل و زیبای تابلوها و تناسب با هارمونی فضا.
  • وضوح و خوانایی موارد درج شده در تابلو همانند نوشته‌ها و فلش‌ها.
  • همخوانی طراحی تابلوها با استانداردها و اصول و علائم بین‌‌المللی.
  • دیزاین داینامیک تابلوها برای راهنمایی افراد در سنین مختلف و با سطح سواد متفاوت.
ساخت تابلوی راهنمای طبقات بانک ملی ایران

متریال تابلو راهنمای طبقات چیست؟

1- پلکسی گلاس یک از بهترین انتخاب ها برای ساخت این تابلو است. دلیلش هم رنگ بندی بالا و عمر زیاد پلکسی گلاس است.

2- استیل به دلیل مقاومت و عمر بالا و همچنین ظاهر شیک و لاکچری خود، یک گزینه بسیار عالی برای استفاده در داخل و خارج از سالن ما است.

3- کامپوزیت هم به دلیل ظاهر زیبا و مقاومت در برابر زنگ زدگی گزینه مناسبی برای ما است و قابل استفاده در داخل و خارج از سالن است.

4- آلومینیوم هم ابه دلیل مقاومت در شرابط جوی مختلف انتخاب خوبی است. فراموش نکنیم که این فلز از نظر ظاهری هم برای استفاده در پارکینگ و لابی بسیار مناسب است.

5- استفاده از MDF هم میتواند جز گزینه های ما باشد. اما بر خلاف ظاهر مناسب، ام دی اف ها در برابر بارش باران و رطوبت مقاومت کمی دارند و صرفا مناسب استفاده در داخل سالن هستند.

سفارش تابلو راهنمای طبقات- تابلو راهنمای طبقات مولتی استایل ، تابلو راهنمای طبقات خارجی

قیمت تابلو راهنمای طبقات

  • اشکال و المان‌های استفاده شده در تابلوها نسبت به وسعت ساختمان.
  • اندازه تابلو‌ها و المان‌های درون آن نسبت به نیاز پروژه.
  • متراژ متریال به‌کار رفته در ساخت تابلو.

حالا که پیش از سفارش تابلو راهنمای طبقات کمی با شیوه قیمت گذاری آن آشنا شدیم؛ بهتر است بدانیم این تابلوها از جنس و متریال‌های مختلفی نسبت به نیاز مشتری و زمینه فعالیت ساختمان و مجتمع ساخته می‌شوند و دوام بالایی دارند. از جمله این متریال‌ها می‌توان به پلکسی گلاس، مولتی استایل، استیل و کامپوزیت و غیره اشاره کرد. که هر کدام نسبت به متراژ به‌کار برده شده، قیمت تابلو را تعیین می‌کنند.

تابلوی راهنمای طبقات شرکت ایران خودرو

آماده راهنمایی کامل شما پیش از سفارش تابلو راهنمای طبقات هستیم.

نکات پیش از سفارش تابلو راهنمای طبقات

1- سهولت نصب و جا به جایی : اگر تابلویی که خریداری میکنیم قابل جا به جایی نباشد و نیاز به نصب دشواری است، کار ما با چالش های زیادی رو به رو خواهد شد. پس از نصب راحت و امکان تغییر مکان تابلویی که خریداری میکنید،‌مطمئن شوید.

2- استفاده از فونت مناسب : برای اینکه مخاطبان با کمترین چالشی  عبارت روی تابلو را بخوانند لازم است از یک فونت ساده و خوانا استفاده شود.

3- استفاده از نماد ها : قرار دادن نماد های بین المللی برای بخش های ضروری مثل دستشویی به مخاطبان کمک میکنند تا به شکل سریع تری اتاق یا بخش مورد نیاز خود را پیدا کنند.

4- اطمینان از کیفیت بالای چاپ : یکی از مزایای سفارش تابلو راهنمای طبقات از رنگین رسانه، کیفیت بسیار بالای چاپ روی انواع تابلوی طبقات است.

5- امکان تغییر چاپ : فرض کنید که چند تا از واحد های شما از طبقه 3 به 2 بیاییند و چند واحد از طبقه 1 به 4 . آیا لازمه از اول تابلو راهنما سفارش بدیم یا راه حل بهتری هم وجود دارد؟ بله وجود دار. پیش از سفارش از سازنده تابلو بخواهید که قابلیت تغییر چاپ روی تابلو وجود داشته باشد تا در آینده برای ما هزینه ساز نشود. (البته این نوع از تابلو ها گران تر هستند.)

6- رعایت تناسب ابعاد با توجه به سالنی که تابلو در آن نصب میشود بسیار مهم است.اگه سالن ما کوچک است،‌ نباید از تابلو های بسیار بزرگ استفاده کنیم و بلعکس.

تابلوی راهنمای طبقات, تابلو راهنمای طبقات اداری, تابلو راهنمای اداری

تابلوی راهنمای طبقات به انگلیسی

تیم رنگین رسانه با تجربه بالای خود در زمینه ساخت انواع تابلوهای راهنما، آماده طراحی، ساخت و نصب این تابلو ها به زبان انگلیسی،‌ فارسی یا هر زبان دیگری برای شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش تابلوی راهنمای طبقات با شماره تلفن 02188829821 تماس حاصل بفرمایید.

به دنبال بهترین تابلوی راهنما برای طبقات ساختمان خود هستید؟

کلید واژه ها :
تابلوی راهنمای طبقات. تابلوی راهنمای ساختمان.
خرید و سفارش تابلو راهنمای طبقات. تابلو راهنمای پارکینگ.

دانلود نسخه PDF این مقاله آموزشی

دانلود PDF راهنمای خرید تابلو راهنمای طبقات

4.7/5 - (24 امتیاز)
فهرست