درباره ما

درباره رنگین‌رسانه

داستان رنگین‌رسانه از جایی آغاز می‌شود که تصمیم گرفتیم به کسب و کارها کمک کنیم تا نمای بیرونی زیبایی از خود برای دیگران داشته باشند و به چشم مشتریان‌شان بیایند؛ آن هم به زیباترین شکل ممکن. در این مسیر تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که رویاها و ایده‌های ذهنی‌تان را مطابق با استانداردها در قالب تابلویی شکیل و زیبا به تصویر کشیده و به واقعیت تبدیل کنیم. آنچه‌ که می‌خواهیم این است که زمانی که به تابلوی کسب و کارتان نگاه می‌کنید، از احساس واقعی به ثمر رسیدن تلاش‌هایتان لذت ببرید و همان حس را به مشتریان‌تان نیز منتقل کنید.

تیم رنگین رسانه

ارزش‌‌های سازمانی

اولویت اول: مشتریان

صداقت، اعتماد و رفتار حرفه‌ای میان ما و مشتریان‌مان از اصول رنگین‌رسانه است که تحت هیچ شرایطی‌، آن‌ها را زیر پا نمی‌گذاریم؛ چرا که معتقدیم حفاظت از مشتریان، وظیفه اصلی ماست.

پذیرای چالش‌ها با آغوشی باز

چالش‌ها باعث می‌شوند که از منطقه امن خود خارج شده و اطمینان حاصل کنیم که کامل نیستیم؛ اما برای رسیدن به آن نقطه، تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که بهترین برای مشتریان فرآهم کنیم.

یادگیری مستمر

بخش زیادی از زمان ما  صرف یادگیری تکنیک‌های جدید و ترندهای روز می‌شود؛ با این حال هیچ طرح پیش‌فرض و یا عمومی برای مشتریان خود نداریم و معتقدیم که تابلوها بخشی از داستان کسب و کارها بوده و باید با آن هم‌خوانی داشته باشند.

تیم اختصاصی ما

۱۵ سال است که کسب و کارها را در مرحله تابلوسازی همراهی کرده‌ایم و حالا می‌توانیم با اطمینان بگوییم که می‌توانید با خیالی آسوده، پروسه تابلوسازی خود را به ما بسپارید تا تیمی حرفه‌ای و مجرب، تمام مراحل مشاوره، بازدید و کارشناسی میدانی، طراحی، ساخت و نصب تابلو را برایتان انجام دهد و در کنارتان باشد. کامل‌ترین نیستم؛ بهترین‌ها را در تیم‌مان داریم تا تجربه لذت‌بخش و منحصربه‌فردی از تابلوسازی را برای کسب و کارتان به ارمغان بیاوریم.

تیم تخصصی رنگین رسانه

مسئولیت‌ اجتماعی ما

باور داریم که در کنار مسئولیت در برابر مشتریان‌مان، در برابر جامعه‌مان نیز مسئولیم. در این راستا، بخشی از درآمد رنگین‌رسانه را صرف امور خیریه کرده و همچنین اطمینان حاصل می‌کنیم هر مرحله از فرآیند کاری تابلوسازی ما تا حد امکان، سازگار با محیط زیست و OSHA باشد تا کمترین آسیب را به طبیعت برسانیم.

تابلو نما نا موزه جواهرات ملی؛ از افتخارات رنگین‌رسانه

داستان ما را خواندید؛ نوبت شماست که داستان کسب و کارتان را برا‌‌ی‌مان تعریف کنید.

تماس با رنگین رسانه

پروژه های ما

جدیدترین نمونه کارهای رنگین‌‌رسانه در شهرهای مختلف را ببینید.

درخواست همکاری

در رنگین‌رسانه همواره به دنبال همکارانی باانگیزه و مشتاق یادگیری در حوزه تابلوسازی هستیم.

ارتباط با ما

در رنگین‌رسانه وظیفه خود می‌دانیم که پاسخ‌گوی تمام سوالات‌تان در حوزه تابلوسازی باشیم.

دسترسی سریع
4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page