درباره ما

درباره رنگین رسانه

تابلوسازی رنگین رسانه

تابلوهای شما یک سرمایه گذاری هستند، و شما لیاقت بهترین کیفیت را دارید.

شما برای ساخت خود سخت کار کرده اید و تابلوها و علائم شما باید نشان دهنده عزت بالای مشتریان در برند شما باشد. علامت‌گذاری و تابلوهای سفارشی یک سرمایه‌گذاری است و شما شایسته آن هستید که بالاترین میزان ROI (نرخ بازگشت سرمایه) ممکن را از تابلوی خود برای سالهای آینده دریافت کنید، به همین دلیل شرکت ما بر مبنای استفاده از مواد با کیفیت و خدمات عالی به مشتریان تاسیس شده است.

تابلو مطب ، تابلو کلینیک

ارزش های ما

مشتریان ما در اولویت اول هستند.

اعتماد به برند تجاری شما شخصی است و ما این مشارکت را مسلم نمی دانیم ، به همین دلیل تجارت ما مبتنی بر فلسفه صداقت، اعتماد و حرفه ای بودن است – همیشه.

ما چالش‌ها را در آغوش می‌کشیم.

اگر نگرانی یا دغدغه خاصی در مورد تابلوها و علائم دارید، می‌خواهیم در مورد آن بشنویم. چالش‌ها باعث می‌شوند ما از منطقه راحتی خود خارج شویم و برای به دست آوردن بهترین محصول نوآوری خلق کنیم و این نکته باعث پیشرفت ما می‌شود.

ما یادگیرندگان مادام العمر هستیم.

ما زمان زیادی را به یادگیری تکنیک‌های جدید و رشد روزمره اختصاص داده‌ایم تا مطمئن شویم از جدیدترین اطلاعات بهره‌مند می‌شوید. هیچ رویکرد عمومی متناسب برای همه مشتریان وجود ندارد، به همین دلیل ما وقت می گذاریم داستان شما را بشنویم و برای یافتن راه حل با شما کار می کنیم.

تیم اختصاصی ما

با بیش از 15 سال تجربه ترکیبی، تیم ما تقریباً با هر موقعیتی که در هر مرحله از یک پروژه ایجاد شود روبرو شده است، بنابراین می توانید خیال خود را راحت بدانید که علامت‌گذاری سفارشی شما به موقع و با بودجه انجام می‌شود. از بررسی اولیه محل نصب تابلو گرفته تا طراحی، ساخت، نصب و نگهداری، کارکنان مجرب و متخصص ما از هر مرحله از پروژه تابلو و علائم شما مراقبت می کنند.

خدمت به جامعه

فراتر از تعهد خود در قبال مشتریان، ما برای خدمت به جامعه بزرگتر، خود را در بالاترین استانداردها نگه می‌داریم. باحمایت مالی از رویدادهای محلی و صرف درآمد حاصل در امور خیریه، تا اطمینان از اینکه هر مرحله از فرآیند ما تا حد امکان سازگار با محیط زیست و سازگار با OSHA است – ما تلاش می کنیم جامعه بهتری برای همه ایجاد کنیم.

ساخت تابلوی نام موزه جواهرات ملی

بیایید با یک مکالمه شروع کنیم.

تابلو مطب ، تابلو کلینیک زیبایی

پروژه های ما

ما به کاری که انجام می‌دهیم بسیار افتخار می‌کنیم. برخی از جدیدترین پروژه های ما را در شهرهای مختلف ببینید.

استخدام

آیا شما فردی سخت کوش و محرک هستید که می خواهید به تیم ما بپیوندید؟ موقعیت های باز ما را بررسی کنید.

با ما تماس بگیرید.

از تیم ما سوالی دارید؟ به خدمات یا پشتیبانی نیاز دارید؟ خوشحال می‌شویم کمک کنیم.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
فهرست