تابلوهای مراکز درمانی (تابلو پزشکان و مطب زیبایی)

تابلوهای مطب ها و مراکز درمانی

تابلو دندان‌پزشکی
تابلوی درمانگاه‌های تخصصی
تابلوی کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر

آیا به دنبال قیمت و خرید تابلو پزشکان، تابلو مطب زیبایی و یا تابلو کلینیک هستید؟ منتظر راهنمایی شما هستیم.

تابلوهای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی عموماً به‌دلیل شرایط خاص افرادی که به آنجا مراجعه می‌کنند، باید شمایل و ویژگی‌های متفاوتی داشته باشند:

  • خوانایی، وضوح و سادگی تابلوها
  • توناژ رنگی مناسب تابلوها و آشنا برای مخاطب
  • اندازه مناسب و کیفیت بالای تابلوها
  • نصب تابلوهای شکیل در بهترین فضا

مراجعه‌کنندگان باید در نگاه اول متوجه تابلوهای راهنما شوند که اورژانس از کدام سمت است و برای درمانگاه عمومی باید به کدام طرف بیمارستان بروند؛ به‌ویژه در شرایط اضطراری و با استرس بالا که قدرت ذهنی افراد کاهش پیدا کرده و باید به‌سرعت به محل مورد نظر خود برسند.

همچنین تابلوهای ورودی بیمارستان و سر در آن ها باید به گونه‌ای طراحی و نصب شود که رهگذران و راننده‌های پشت فرمان در خیابان به‌سرعت تشخیص دهند که یک مرکز درمانی معتبر در این خیابان وجود دارد.

تابلوهای کلینیک ها و مطب ها نیز از لحاظ شکیل و با کیفیت بودن باید همواره مورد توجه قرار بگیرند. چرا که در فضاهای کوچکتر، اولین چیزی که به رسمی و معتبر بودن محل مراجعه بیماران مهر تایید می‌زند، وجود تابلویی شکیل با سایز مناسب و کاملا در دیدرس عموم افراد است.

تابلوهای شکیل و خوانا، گام اول ایجاد اعتبار و اعتماد در مراکز درمانی

طراحی و نصب تابلوهای راهنما در محوطه بیمارستان‌ها، راهروها، طبقات، سر در اتاق‌ها و سایر فضاها برای هر چه آسان‌تر کردن مسیریابی بیماران و مراجعین، تخصص ماست. با تجربه‌ای که در رنگین‌رسانه داریم، بهترین تابلوهای بیمارستانی ممکن از لحاظ رنگ، فونت و کیفیت را برای مراجعین و کارکنان شما از طراحی و تولید می‌کنیم و استرس سردرگم شدن آن‌ها در فضاهای بزرگ درمانی را کم کرده و آسودگی را هدیه می‌دهیم.

طراحی و ساخت تابلوهای مراکز درمانی تخصص ماست.

4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست