تابلوهای مراکز درمانی

تابلوهای مراکز درمانی

تابلو راهنمای پردیس بین‌الملل دانشکده دندان‌پزشکی
تابلو بیمارستان

تابلو بیمارستان ها و مراکز درمانی در خدمت آرامش و کاهش استرس بیماران

امروزه برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی داشتن یک هویت برند شاخص و هماهنگ در تمام بخش‌ها و شعب بسیار مهم است؛ زیرا تصویر مثبت پایداری از کیفیت یکپارچه خدمات درمانی در ذهن مراجعه‌کنندگان می‌سازد.

شرکت تابلوسازی رنگین رسانه  با بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و کلینیک‌های زیادی همکاری داشته است و تابلوهای سفارشی بسیاری را برای بیرون و درون ساختمان بیمارستان طراحی و اجرا کرده است. رنگین رسانه با تفاوت‌های ظریف علائم تابلوهای مراکز درمانی آشناست.

تلاش و تمرکز ما در ساخت تابلو بیمارستانی در برندسازی قوی و شاخص‌تر کردن نام تجاری شماست؛ به چشم آمدن تابلوهای ورودی اصلی بیمارستان و ورودی اورژانس و طراحی تابلو بیمارستان ها و مراکز درمانی که به مسیریابی بهتر مراجعه‌کنندگان و بهبود تجربه کاربری کمک می‌کند.

تابلوهای مسیریابی بیمارستان راهنمایی برای آسودگی خاطر بیماران و خانواده هایشان در مسیر درمان

قسمتی کلیدی از تجهیزات ساختمان‌های درمانی، تابلوهای راهنما برای مسیریابی آسان بیماران و خانواده‌هایشان درون بیمارستان و در شرایط اضطراری است. طراحی و نصب مناسب تابلوهای مسیریابی بیمارستانی بیماران را در مسیر اورژانس، آزمایشگاه‌ها و بخش‌های مختلف بیمارستان راهنمایی می‌کند و استرس آنها را کاهش می‌دهد.

ما از اهمیت فوق‌العاده خوانایی و مسیریابی آسان در مراکز درمانی آگاهیم و می‌دانیم انتخاب رنگ، فونت و مکان نصب تا چه میزان در دیده شدن تابلوهای داخلی بیمارستان‌ها اهمیت دارد و در تمام پروسه طراحی و ساخت تابلوهای بیمارستانی سعی داریم بهترین مسیریابی را برای آسودگی و ایمنی بیماران و کارکنان شما فراهم کنیم.

با طراحی حرفه‌‌ای تابلو بیمارستان ها و مراکز درمانی تجربه و خاطره مثبتی در بیماران ایجاد کنید

زیبایی تابلوهای مراکز درمانی ، بیمارستان و مطب پزشکان تصویر مثبتی از برند شما در ذهن تمام بیماران و ملاقات‌کنندگان به جا می‌گذارد. تابلوهای بیمارستان‌ها تنها از نظر مسیریابی اهمیت ندارند؛ تابلوهایی که در بیرون ساختمان نصب می‌شوند تاثیر زیادی در شناساندن برند مرکز درمانی شما به افراد جامعه دارند.

برای به‌یادسپاری بهتر برندتان در ذهن مخاطب در همه ورودی‌ها با کمک تابلوهای هماهنگ، لوگو و نشان تجاری خود را شاخص کنید. اطلاعات اضطراری را با تابلوهایی با نور قرمز ال‌ای‌دی چه در طول روز و چه هنگام شب به اطلاع مراجعان برسانید. برای بخش مطب پزشکان از تابلوهایی چشم‌نواز و طبق هویت بصری برندتان استفاده کنید. رنگین رسانه  شما را در تشخیص و انتخاب مناسب‌ترین مجموعه از تابلوهای مراکز درمانی و بیمارستان‌ همراهی می‌کند.

با علائم سفارشی ما به بیماران خود کمک کنید تا راه خود را پیدا کنند. بیایید صحبت کنیم.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست