تابلوهای مراکز آموزشی و دانشگاه ها

تابلوهای مراکز آموزشی و دانشگاه ها

تابلو دندان‌پزشکی
تابلو آکادمی کشتی بتاصنعت ایلیا
تابلوهای محوطه آکادمی آفرینش

آیا به دنبال قیمت و خرید تابلو دانشگاه، تابلو مدارس یا به طور کلی تابلو مراکز آموزشی هستید؟ تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی شماست.

تابلو دانشگاه

نظم، هارمونی، تمیزی و شکیل بودن در هر فضایی این احساس را در مخاطب ایجاد می‌کند که صاحب آن فضا، برای خود اهمیت زیادی قائل است؛ حال همین حس را در یک محیط آموزشی مانند مدرسه، دانشکده، دانشگاه، آموزشگاه، آکادمی و… تصور کنید. دانش‌آموز و دانشجو با ورود به فضایی که هارمونی لازم با علائم و نشانه‌ های راهنمای استاندارد را دارد، بلافاصله و ناخودآگاه حسی از اعتماد و پذیرش در او شکل گرفته و به محیط علاقه‌مند می‌شود. (تاثیر اصلی تابلو دانشگاه یا مراکز آموزشی)
حالا انگیزه اولیه لازم برای تحصیل و آموزش در آن مرکز آموزشی را پیدا می‌کند؛ چرا که می‌داند در فضایی که استانداردهای زیبایی‌شناسانه در آن رعایت می‌شود، حتما کیفیت ارائه خدمات در آن نیز بالاست.

علاوه بر این، با توجه به وسعت و تنوع مراکز آموزشی در سطوح مختلف، وجود تابلوهای راهنما در محوطه و داخل ساختمان‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

تیم رنگین رسانه با سالها فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت تابلو دانشگاه، آماده ارائه بهترین خدمات به شماست.

انواع تابلوی مراکز آموزشی و دانشگاه

  • تابلوی سردر دانشگاه.
  • تابلوی سردر آموزشگاه.
  • تابلوی ورودی دانشگاه.
  • تابلوی راهنمای طبقات مراکز آموزشی.
    (شاید مهمترین تابلو دانشگاه، همین تبلو راهنمای طبقات و اتاق های اداری باشد.)
  • تابلوی راهنمای دانشکده ها.
  • تابلوی راهنمای ساختمان های دانشگاه ها.
  • تابلوهای سر در اتاق ها.

اشاره کرد.

تابلو دانشگاه خاص؛ نمایشی جذاب از روحیه مراکز آموزشی

با توجه به ماهیت مراکز آموزشی و لزوم ایجاد حس پویایی و رشد در افراد، علاوه بر نصب تابلوهای ورودی، راهنمای طبقات و ساختمان‌ها، سردر اتاق‌ها و سایر نشانه‌های معمول، خوب است که تابلوهای تصویری و متنی زیبا، با کیفیت بالا و متناسب با روحیه و آرمان‌های آن مرکز آموزشی نیز در مکان‌های مناسب نصب شوند.

برای تحقق این امر، در رنگین‌رسانه با استفاده از قابلیت‌های تابلو LED، مواد ضد زنگ و تابلوهای روکش فلزی‌، تصویرسازی و نمایشی شایسته از برند آموزشی را در ذهن مخاطب به جای می‌گذاریم.

تصویر تابلو دانشگاه (راهنما طبقات)

نتیجه‌ای پیدا نشد.

برای نمایش پویایی و پیشرفت در تابلوهای مرکز آموزشی‌تان و یا ساخت تابلو دانشگاه اختصاصی آماده‌اید؟

4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست