نصب و جابجایی تابلو

نصب و جابجایی تابلو

جا به جایی و نصب تابلو

نصب تابلو – آخرین مرحله اجرا

مکان ، موقعیت و روش نصب مراحل نهایی در تابلوسازی هستند

تیم رنگین رسانه به دنبال مشاوره و بررسی اولیه به همراه مشتری برای تعیین نوع تابلو و بهترین مکان برای دید ، ضوابط و الزامات قوانین شهری، بررسی هویت بصری برند و بررسی میدانی  و تجربه مهندسی را برای تعیین بهترین روش برای نصب تابلو در مراحل طراحی پروژه ما ادغام می کند تا نتیجه مطمئن و موفقیت آمیز را بیمه کنید.

روش های نصب و اتصال تابلو به دیوار نسبت به وضعیت و ساخت و ساز ساختمان محل نصب تابلو تعیین می شود ، از روش های مختلفی برای نصب ایمن تابلو به به دیوار یا نمای ساختمان استفاده می شود.

تابلوهای مستقل نیاز به یک پایه ساختاری دارند، تیم مهندسی ما عمق پایه و اندازه آهن مورد نیاز برای مطابقت با استانداردهای بین المللی کد ساختمان (IBC) را تعیین می کنند.

نصب تابلو اغلب نیاز به استفاده از جرثقیل ، داربست و یا تیم های راپل دارد،  تیم نصب باتجربه ما از استاندارد بالایی برخوردار است و آموزش های گسترده ای برای اطمینان از اتمام ایمن و صحیح تابلوهای مشاغل دارد.

جابه جایی و نصب تابلو در محل جدید

شرکت ها به دلیل گسترش، ادغام و تدارکات دوباره جابجا می‌شوند ، یک تابلو سرمایه گذاری است و در برخی موارد می تواند جابجا شود. امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

گروه رنگین رسانه خدمات جابجایی تابلو را ارائه می‌دهد ، اعم از تابلو اصلی شامل جمع آوری و نصب مجدد تابلو ، نصب تابلو فلکسی ، نصب تابلو چلنیوم تابلو حروف برجسته یا تابلوی راهنمای نصب شده توسط دیگران، تیم متخصص رنگین رسانه تابلوی موجود و محل جدید را برای نصب تابلو به بهترین روش بررسی و اقدام می‌کند. بعضی اوقات تابلویی که برای یک مکان مناسب باشد برای مکان دیگری مناسب نیست، مطمئن باشید تیم ما همیشه به دنبال بهترین راه حل برای پاسخگویی به نیازهای شما برای جابجایی یا جمع آوری تابلوی شماست.

بیایید به شما کمک کنیم تا تابلوی جدید خود را بسازید!

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست