نصب و جابجایی تابلو

نصب تابلو

نصب تابلوی شرکت ریل پارس توسط تیم رنگین‌رسانه

پس از مشاوره، بازدید، طراحی و ساخت تابلو به مرحله آخر یعنی جا به جایی و نصب تابلو می‌رسیم.

روش‌های اتصال و نصب تابلو به دیوار، نسبت به وضعیت و ساخت و ساز ساختمان محل نصب تعیین شده و در رنگین‌رسانه از راه‌های مختلفی برای نصب ایمن تابلو به دیوار یا نمای ساختمان استفاده می‌کنیم.

تابلوهای مستقل نیاز به یک پایه ساختاری دارند؛ تیم مهندسی ما، عمق پایه و اندازه آهن مورد نیاز برای مطابقت با استانداردهای بین‌المللی کد ساختمان (IBC) را تعیین می‌کنند.

نصب تابلو اغلب نیاز به استفاده از جرثقیل، داربست و یا تیم‌های راپل دارد؛ تیم نصب مجرب رنگین‌رسانه از استاندارد بالایی برخوردار است و آموزش‌های گسترده‌ای برای اطمینان از اتمام ایمن و صحیح تابلوهای مشاغل دارد.

جابه‌جایی تابلو

‌گاهی شرایطی پیش می‌آید که شرکت‌ها اقدام به جا‌به‌جایی، ادغام و تدارکات دوباره می‌کنند. در این شرایط نیاز است که تابلو به‌عنوان یکی از سرمایه‌های کسب و کار نیز همراه سایر تجهیزات، جابه‌جا شود.

به همین منظور، گروه رنگین‌رسانه جابجایی تابلو را به‌عنوان بخشی از خدماتش در نظر گرفته است: این خدمات شامل جمع‌آوری تابلو اصلی و نصب مجدد تابلو، جا به جایی و نصب تابلو فلکسی، تابلو چلنیوم، تابلو حروف برجسته یا تابلوی راهنمای نصب شده توسط دیگر همکاران می‌شود. تیم متخصص رنگین‌رسانه در این زمان نیز مشاوره و راهنمایی لازم را برای مشتریان خود در نظر گرفته است؛ به این‌ شکل که تابلوی قبلی و همچنین محل جدید بررسی شده و با کارفرما در مورد این‌که آیا این تابلو، مناسب نصب در محل جدید است یا نه، صحبت می‌کند و همواره به‌دنبال بهترین راه‌حل برای پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان در زمینه جابه‌جایی تابلو است.

بیایید به شما کمک کنیم تا تابلوی جدید خود را بسازید!

نصب تابلوی بانک
دسترسی سریع
4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page