نصب و جابجایی تابلو

نصب تابلو

نصب تابلوی شرکت ریل پارس توسط تیم رنگین‌رسانه

پس از مشاوره، بازدید، طراحی و ساخت تابلو به مرحله آخر یعنی جا به جایی و نصب تابلو می‌رسیم.

روش‌های اتصال و نصب تابلو به دیوار، نسبت به وضعیت و ساخت و ساز ساختمان محل نصب تعیین شده و در رنگین‌رسانه از راه‌های مختلفی برای نصب ایمن تابلو به دیوار یا نمای ساختمان استفاده می‌کنیم.

تابلوهای مستقل نیاز به یک پایه ساختاری دارند؛ تیم مهندسی ما، عمق پایه و اندازه آهن مورد نیاز برای مطابقت با استانداردهای بین‌المللی کد ساختمان (IBC) را تعیین می‌کنند.

نصب تابلو اغلب نیاز به استفاده از جرثقیل، داربست و یا تیم‌های راپل دارد؛ تیم نصب مجرب رنگین‌رسانه از استاندارد بالایی برخوردار است و آموزش‌های گسترده‌ای برای اطمینان از اتمام ایمن و صحیح تابلوهای مشاغل دارد.

جابه‌جایی تابلو

‌گاهی شرایطی پیش می‌آید که شرکت‌ها اقدام به جا‌به‌جایی، ادغام و تدارکات دوباره می‌کنند. در این شرایط نیاز است که تابلو به‌عنوان یکی از سرمایه‌های کسب و کار نیز همراه سایر تجهیزات، جابه‌جا شود.

به همین منظور، گروه رنگین‌رسانه جابجایی تابلو را به‌عنوان بخشی از خدماتش در نظر گرفته است: این خدمات شامل جمع‌آوری تابلو اصلی و نصب مجدد تابلو، جا به جایی و نصب تابلو فلکسی، تابلو چلنیوم، تابلو حروف برجسته یا تابلوی راهنمای نصب شده توسط دیگر همکاران می‌شود. تیم متخصص رنگین‌رسانه در این زمان نیز مشاوره و راهنمایی لازم را برای مشتریان خود در نظر گرفته است؛ به این‌ شکل که تابلوی قبلی و همچنین محل جدید بررسی شده و با کارفرما در مورد این‌که آیا این تابلو، مناسب نصب در محل جدید است یا نه، صحبت می‌کند و همواره به‌دنبال بهترین راه‌حل برای پاسخ‌گویی به نیازهای مشتریان در زمینه جابه‌جایی تابلو است.

بیایید به شما کمک کنیم تا تابلوی جدید خود را بسازید!

نصب تابلوی بانک
4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست