تابلو فلکسی

تابلو فلکسی فیس

تابلوهای فلکسی فیس، که به آنها تابلوهای “فلکسی” یا “لایت باکس” نیز گفته می‌شود ، اصطلاحی عمومی برای تابلوی دیواری سنتی است که به شکل یک جعبه است و داخل آن روشنایی مهتابی یا اس ام دی قرار می‌گیرد و روی آن یک طرح تبلیغاتی چاپ و نصب می‌شود.

اگرچه تصور می شود که آنها به شکل مستطیلی هستند، شما می توانید تابلوی فلکسی فیس خود را متناسب با نیاز خود سفارش دهید. این تابلوها گزینه‌ای قدرتمند برای نمایش تبلیغات تمام رنگی هستند که مشتریان را به در ورودی فروشگاه شما می‌رسانند.

این تابلو به شما امکان می‌دهد تبلیغات تجاری را برای بازدیدکنندگان عبوری نمایش دهید. ما با مشاغل کار می کنیم و تابلوهای با دوام و جذاب فلکسی برایشان می‌سازیم تا کسب و کارشان متمایز شود. تابلوهای فلکسی برای فروشگاه ها، رستوران‌ها،  مساجد، مدارس و موارد دیگر بسیار مناسب هستند.

تابلو فلکسی فیس

تابلوهای فلکسی فیس، که به آنها تابلوهای “فلکسی” یا “لایت باکس” نیز گفته می‌شود ، اصطلاحی عمومی برای تابلوی دیواری سنتی است که به شکل یک جعبه است و داخل آن روشنایی مهتابی یا اس ام دی قرار می‌گیرد و روی آن یک طرح تبلیغاتی چاپ و نصب می‌شود.

این تابلوها گزینه‌ای قدرتمند برای نمایش تبلیغات تمام رنگی هستند که مشتریان را به در ورودی فروشگاه شما می‌رسانند و به شما امکان می‌دهد تبلیغات تجاری را برای بازدیدکنندگان عبوری نمایش دهید. ما با مشاغل کار می کنیم و تابلوهای با دوام و جذاب فلکسی برایشان می‌سازیم تا کسب و کارشان متمایز شود. تابلوهای فلکسی برای فروشگاه ها، رستوران‌ها،  مساجد، مدارس و موارد دیگر بسیار مناسب هستند.

تابلو فلکسی فیس همان‌گونه که از نامشان پیداست دارای صفحه‌های چاپ شده و قابل‌انعطافی هستند. که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی است. این‌گونه تابلوها چه از نظر ابعاد و چه فرم دهی دارای محدودیت حداقلی هستند. خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آن‌ها را در مقابل نور خورشید و شرایط جوی نامناسب بسیار افزایش داده است. تابلو فلکس بسیار پرکاربرد و مقرون به‌صرفه است. زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلوهای فلکسی، رویه فلکس آن به‌راحتی قابل تعویض است.

تابلوهای فلکسی فیس

می‌توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلوهای فلکس پس از چند سال استفاده کرد و با این ایده هرچند سال با هزینه‌ای مناسب طرح تابلوهای فلکسی‌فیس را به‌روز کرد. البته قطعا تابلوهای فلکسی مانند همه تابلوها نیاز به سرویس سالیانه نیز خواهند داشت. به‌عنوان‌مثال سرویس در تابلو فلکسی پشت نور باید به مهتابی‌ها و تجهیزات روشنایی تابلو فلکسی که حتماً باید موردتوجه قرار گیرد. چون زمانی که برای واحد صنفی خود تابلو تبلیغاتی استفاده می‌کنیم، هریک از ما در زیباسازی شهر نقش مؤثری ایفا می‌کنیم.

کار ما طراحی، ساخت و نصب تابلوهای فلکسی فیس برای ساختمان‌ها و فروشگاه‌های تجاری در سراسر ایران است. ما از آغاز کار، بر روی خدمات به موقع و حرفه ای متمرکز شده‌ایم که به مشتریان ما کمک می‌کند تا تابلوها و لوگوهای چشم‌نواز خودشان را مشاهده کنند.

ما این کار را با استفاده از طراحی اولیه و متریال خوب، ساخت و نصب خوب و کار گروهی خوب انجام می‌دهیم. ما خدمات کاملی را در حوزه تابلوسازی فلکسی در تهران و ساخت نشانه‌ها و علائم شرکت‌ها ارائه می‌دهیم. بدین معنی که ما در هر بخش از کار، از طراحی اولیه تا تکمیل پروژه، را به طور کامل انجام می‌دهیم. با ما، پروژه شما یک مدیر پروژه اختصاصی دارد که نظارت کاملی روی جزییات کار خواهد داشت و در طول فرایند اجرا پاسخگوی هر نکته و سوال شماست.

تابلوهای فلکسی فیس

تابلو فلکسی متری چند؟

قیمت تابلوی فلکسی فیس به عوامل مختلفی از جمله نوع چاپ فلکسی، (۴ هد یا ۶ هد و یا بالاتر) نوع متریال فلکسی که انواع مختلفی دارد و بهترین و گرانترین آن فلکس استار کره‌ای است و همچنین عرض تابلو بستگی دارد. قیمت چاپ فلکسی با عرض ۵ متر مربع به دلیل اینکه با دستگاه بزرگتر و متفاوتی چاپ می‌شود نیز با چاپ فلکسی با عرض ۳ متر مربع یا کمتر متفاوت است.

همچنین قیمت تابلو فلکسی با نور مهتابی که داخل تابلو قرار می‌گیرد با تابلوی فلکسی فیس که روشنایی آن با نصب پرژکتور تامین می‌شود نیز متفاوت است. رنج قیمت این تابلوها و با ابعاد نرمال برای هر متر مربع بسته به ابعاد تابلو متفاوت است.

ویژگی های تابلو فلکسی فیس

جنس، بدنه و روکش تابلو فلکسی به این صورت است که در نگاه اول، یک لایه چاپی از فلکس را داریم که طرح اصلیتان روی آن چاپ می شود.

تابلوهای فلکسی فیس

از خصوصیات این لایه می توان به کیفیت بالا، رنگ پذیری بالا و قابلیت نوردهی از پشت اشاره کرد، که به مراتب کیفیت بالاتری نسبت به بنرها ارائه می دهد. در کنار این تابلو از فریم های آلومینیومی استفاده می شود که باعث فاصله گرفتن از منبع نور شده تا نور یکنواخت تری روی تابلو فلکسی مهتابی پخش شود. در زیرتابلو نیز بدنه پشتی تابلو به همراه منبع نور قرار دارد. این منابع می توانند از جنس لامپ های مهتابی و یا چراغ های اس ام دی (S.M.D) باشند.

از دیگر ویژگی‌های تابلو فلکسی قابلیت تعویض فقط روکش آن است که با هزینه خیلی کمتری میتوانید طرح آن را تغییر دهید. البته این تابلو ها به شرایط مختلف دیگری نیز قابل اجرا هستند، مثلا شما میتوانید فریم دور آن را به اشکال دیگر بسازید، به جای نور از پشت، با پرژکتور نوردار شود و یا برای کاهش هزینه ها از انس های پایین تر فلکسی فیس یا بنر استفاده کرد.

برای مشاهده نمونه های اجرا شده و قیمت تابلو فلکسی فیس توسط گروه تابلو سازی حرفه ای رنگین رسانه میتوانید به صفحه نمونه کار ها مراجعه و جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش تابلو میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۳۴۵۴۱۹ و  ۰۹۱۲۳۸۱۸۲۱۴ تماس حاصل فرمایید.

آیا می خواهید با یک تابلوی سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

فهرست