تابلو فلکسی

تابلو فلکسی چیست؟

تابلو فلکسی فیس، که به آنها تابلوهای “فلکسی” یا “لایت باکس” نیز گفته می‌شود، اصطلاحی عمومی برای تابلوی دیواری سنتی است که به شکل یک جعبه است. همچنین داخل آن روشنایی مهتابی یا اس ام دی قرار می‌گیرد و روی آن یک طرح تبلیغاتی چاپ و نصب می‌شود.
(مقاله زیر برای افزایش اطلاعات شما قبل از سفارش تابلو فلکسی آماده شده و مرجعی کامل برای برآورد قیمت تابلو فلکسی و آشنایی با نحوه ساخت تابلو فلکسی میباشد.)

عکس و نمونه تابلو فلکسی

برای مشاهده نمونه های اجرا شده ساخت تابلو فلکسی و برآورد قیمت توسط گروه رنگین رسانه میتوانید به صفحه نمونه کار ها مراجعه کنید.

لیست قیمت تابلوهای فلکسی فیس در 1402 – 1403

قیمت تابلو فلکسی فیس

آیا برای برآورد دقیق قیمت 1403 و سفارش تابلو فلکسی فیس مغازه نیاز به مشاوره دارید؟ آیا به دنبال تابلوی‌فلکسی ارزان با نصاب حرفه ای هستید؟ همین حالا با تماس بگیرید و از خدمت مشاوره رایگان تیم رنگین رسانه استفاده کنید.

تابلو‌فلکسی ها لزوما به شکل مستطیلی نیستند و شما می توانید تابلوی فلکسی فیس مورد نظرتان را متناسب با نیاز خود سفارش دهید. کاربرد اصلی این تابلو نمایش قدرتمند تبلیغات تمام رنگی هستند که مشتریان را جلب فروشگاه شما میکند. همچنین به شما امکان را می‌دهد که تبلیغات تجاری را برای بازدیدکنندگان عبوری نمایش دهید.

مشتریان اصلی تابلو فلکسی

1- سوپرمارکت ها. 2- کافه و رستوران ها. 3- گروه های تولیدی و صنعتی. 4- نمایندگی های تلفن همراه و اپراتورها. 5- موسسات مالی و بانک ها. 6- تعمیرگاه ها و فروشندگان لوازم یدکی. 7- مراکز آموزشی مثل موسسات کنکوری. 8- دفاتر ازدواج، ثبت و اسناد و پیشخوان دولت. 9- درمانگاه ها و … همگی جزیی از مشتریان اصلی تابلوی‌فلکسی هستند.

تابلو سردر فلکسی

انواع تابلو مغازه فلکسی

تابلو‌فلکسی ها به پنج دسته بندی زیر تقسیم میشوند.

 • با روشنایی مهتابی داخلی.
 • تابلو با روشنایی SMD داخلی.
 • همراه با روشنایی پروژکتور از بیرون.
 • بدون روشنایی با فریم دوبل.
 • به صورت بدون روشنایی و تک فریم.

مزایا تابلو فلکسی مغازه

 • یکی از مهم ترین مزایا تابلو‌فلکسی، آماده سازی در مدت زمان نسبتا کمتر نسبت به تابلوهای چلنیوم، استیل و … است.
 • هزینه نهایی ساخت تابلوهای فلکسی به نسبت دیگر تابلوهای موجود در بازار بسیار پایین تر بوده و رقم نهایی را در پروژه های بزرگ با تعداد تابلو بالا بسیار کاهش میدهد.
 • امکان انتقال و جابه جایی این تابلو بسیار راحت است و سختی نصب بالایی ندارد.
 • کیفیت رنگ ها و چاپ این تابلو، فوق العاده بالا است.
 • تابلوی‌فلکسی با توجه به نورپردازی لایت باکس آن، دید بسیار خوبی در شب دارشته و چهره زیبایی به مغازه میدهد.
 • این تابلو ها هیچ گونه محدودیتی در ابعاد،‌ طراحی و … ندارشته و میتوان از هر رنگ و دیزاین گرافیکی در ساخت آنها استفاده کرد.
 • روکش این تابلو به صورت کامل قابل تعویض است و هزینه های شما را برای پیاده سازی یک طرح جدید برای تابلو مغازه، بسیار کاهش میدهد.
 • برای ایجاد نورپردازی در تابلو‌فلکسی معمولا از لامپ های led و smd استفاده شده که دارای مزایای خاصی مثل پردازش نور یکنواخت و مصرفه بهینه برق میباشند.
تابلوی_فلکسی

آیا تابلوی‌فلکسی معایبی هم دارد؟

این تابلو نسبت به تابلوی چلنیوم و تابلوی استیل، از مقاومت کمتری برخوردار است و ممکن است روکش آن بر اثر حوادثی مثل سقوط درخت در اثر طوفان یا برخورد با اجسام تیز دیگر دچار آسیب دیدگی و پاره شدن شود.

تابلوی‌فلکسی در شرایط عادی مقاومت بسیار خوبی در برابر باد و باران و آفتاب دارد اما اگر محل کسب و کار شما در نقاطی با شرایط جوی خاص است بهتر است تا پیش از خرید تابلو فلکسی فیس از خدمات بازدید رایگان ما استفاده کنید و با مشورت کارشناسان رنگین رسانه بهترین انتخاب را برای مغازه خود به ارمغان آورید.

آموزش ساخت تابلوی فلکسی شرکت

تابلو فلکسی مغازه

تابلو‌فلکسی مغازه ها همان‌گونه که از نامشان پیداست دارای صفحه‌های چاپ شده و قابل‌انعطافی هستند. که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی است. این‌گونه تابلوها چه از نظر ابعاد و چه فرم دهی دارای محدودیت حداقلی هستند. خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آن‌ها را در مقابل نور خورشید و شرایط جوی نامناسب بسیار افزایش داده است. خرید یا سفارش تابلو فلکسی بسیار پرکاربرد و مقرون به‌صرفه است. چرا که علاوه بر نورانی بودن، رویه فلکس آن به‌راحتی قابل تعویض است.

تابلوهای فلکسی جدید

تابلو‌فلکسی پشت نور و با نور

تابلوهای پشت نور  همان تابلوهایی هستند که در داخل بدنه تابلو از لامپ مهتابی فلورسنت یا اس‌ام دی SMD استفاده شده است.

همانطور که گفته شده متریال فلکسی علی‌رغم ضخامتی که دارد که به خوبی نور را از خود عبور می‌دهد و باعث درخشش تابلو و تصویر و محتوای آن در تاریکی شب می‌شود. ترجیح ما همیشه این است که این تابلوها همیشه با نور ساخته و استفاده شوند. (بهره‌وری تابلو با نور به مراتب بسیار بیشتر از تابلوی بدون نور است.)

خرید تابلوهای فلکسی فیس مغازه | تابلو سازی رنگین رسانه

عمر و ماندگاری تابلو‌فلکسی

می‌توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلوهای فلکس پس از چند سال استفاده کرد و با این ایده هرچند سال با هزینه‌ای مناسب طرح تابلو فلکسی‌ فیس را به‌روز کرد. البته قطعا این تابلو هم، مانند همه تابلوها نیاز به سرویس سالیانه خواهد داشت. به‌ عنوان‌ مثال در سرویس بعد از ساخت تابلو فلکسی پشت نور باید به مهتابی‌ها و تجهیزات روشنایی دقت کرد. چون زمانی که برای واحد صنفی خود تابلو تبلیغاتی استفاده می‌کنیم، هریک از ما در زیباسازی شهر نقش مؤثری ایفا می‌کنیم.

طراحی حرفه ای و متریال درجه یک

ما این کار را با استفاده از طراحی اولیه و متریال خوب، ساخت و نصب خوب و کار گروهی خوب انجام می‌دهیم. ما خدمات کاملی را در حوزه ساخت تابلو فلکسی در تهران و ساخت نشانه‌ها و علائم شرکت‌ها ارائه می‌دهیم. بدین معنی که ما در هر بخش از کار، از طراحی اولیه تا تکمیل پروژه، را به طور کامل انجام می‌دهیم. با ما، پروژه شما یک مدیر پروژه اختصاصی دارد که نظارت کاملی روی جزییات کار خواهد داشت و در طول فرایند اجرا پاسخگوی هر نکته و سوال شماست.

طراحی و ساخت تابلوهای فلکسی فیس

قیمت تابلو فلکسی

قیمت تابلو فلکسی بستگی به عوامل مختلفی از جمله ابعاد تابلو، نوع تابلو، با نور یا بدون نور بودن، کیفیت و نوع متریال خود فلکسی که چاپ روی آن انجام می‌شود و خود کیفیت چاپ است. بهترین و گرانترین آن فلکس استار کره‌ای است. قیمت چاپ فلکسی با عرض ۵ متر مربع به دلیل اینکه با دستگاه بزرگتر و متفاوتی چاپ می‌شود نیز با چاپ فلکسی با عرض ۳ متر مربع یا کمتر متفاوت است.

همچنین قیمت تابلو فلکسی فیس با نور مهتابی که داخل تابلو قرار می‌گیرد با تابلوی فلکسی فیس که روشنایی آن با نصب پرژکتور تامین می‌شود نیز متفاوت است. رنج قیمت تابلو‌فلکسی و با ابعاد نرمال برای هر متر مربع بسته به ابعاد تابلو متفاوت است.

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی نئونی چیست؟

تابلو نئون یکی از تابلوهای پرطرفدار و محبوب برای استفاده در محیط کافه‌ها و مغازه‌ها و هم‌چنین پشت شیشه آن‌ها به حساب می‌آید ولی به دلیل شکست آسان و مصرف زیاد برق و …، گزینه بسیار کارآمدی نخواهد بود. در مقابل، تابلو نئون فلکسی به وجود آمده است که معایب تابلو نئون را ندارد ولی همان جلوه و زیبایی را به محیط می‌دهد.

تابلو فلکسی دست دوم بخریم یا به شرکت تابلوسازی سفارش دهیم؟

تابلو فلکسی دست دوم و یا هر نوع تابلوی دیگری شاید در ابتدا به دلیل قیمت پایینی که دارد، نظر مشتریان را جلب کند ولی در واقع شما هزینه کمی را در ازای کیفیت بسیار پایین پرداخت می‌کنید و قطعا پس از مدت کوتاهی باید دوباره برای تعویض آن هزینه کنید و در طی استفاده از آن، کم‌ترین کیفیت و زیبایی را به مشتریان و عابرین ارائه می‌کنید.

این در حالی است که شرکت‌های تابلوسازی با آگاهی نسبت به کسب و کار شما، بهترین طرح و نوع تابلو را پیشنهاد می‌کنند و به کمک تیم حرفه‌ای، باکیفیت‌ترین تابلو که نشان دهنده هویت برند شما است را تحویل می‌دهند و تا مدت طولانی برای شما کار می‌کند.

تابلو فلکسی

قیمت در سال 1400 چگونه بود؟

تابلوی فیس کامل همراه با روشنایی مهتابی را می‌توان در دو مدل درجه بندی و برآورد هزینه کرد. (این قیمت ها برای سال 1400 است و قیمت 1403 در بالا قرار داده شده.)

 • هزینه نوع درجه یک همراه با چاپ درجه یک روی فلکسی فیس کره‌ای که از دوام و ماندگاری بالاتری برخوردار است حدودا هر متر مربع با نصب مبلغ 16.000.000 ریال است.
 • نوع درجه 2 با چاپ روی فلکسی چینی درجه یک هر متر مربع 14.500.000 ریال است.

برای دریافت آخرین قیمت تابلوفلکسی در سال 1403 همین حالا با شماره تلفن 02126712711 تماس حاصل بفرمایید.

آماده طراحی زیباترین تابلو برای کسب و کار شما (در کمترین زمان و با بهترین قیمت) به همراه گارانتی ویژه هستیم.

از ساخت تا نصب

کار ما طراحی، ساخت و نصب تابلو فلکسی فیس برای ساختمان‌ها و فروشگاه‌های تجاری در سراسر ایران است. ما از آغاز کار، بر روی خدمات به موقع و حرفه ای متمرکز شده‌ایم که به مشتریان ما کمک می‌کند تا تابلوها و لوگوهای چشم‌نواز خودشان را مشاهده کنند.

نصب تابلو فلکسی

به دلیل وزن کم تابلو‌فلکسی ها، نه تنها فرایند انتقال و نصب آنها تقریبا راحت است؛ بلکه به سادگی نیز قابل جا به جایی با تابلو قبلی است. این ویژگی باعث میشود تا سرعت نصب تابلو چند برابر سریع تر شود. متخصصان فنی رنگین رسانه،‌ آماده نصب تابلو شما با بالاترین دقت هستند.

در فرایند نصب تابلو فلکسی مسائل مختلفی تاثیرگذار است. از جمله مهارت کافی نصاب‌ها، رعایت ایمنی، اجرای تمیز و بدون نقص، آهن‌کشی اصولی و بدون زوائد اضافی.

تابلو های فلکسی جدید, ساخت و نصب تابلوهای برجسته

ساخت تابلو فلکسی فیس

جنس، بدنه و روکش تابلو‌فلکسی به این صورت است که در نگاه اول، یک لایه چاپی از فلکس را داریم که طرح اصلیتان روی آن چاپ می شود. پیش از سفارش و دریافت قیمت تابلو فلکسی حتما به خصوصیات زیر توجه کنید.

ساخت تابلو فلکسی

از خصوصیات این لایه می توان به کیفیت بالا، رنگ پذیری بالا و قابلیت نوردهی از پشت اشاره کرد، که به مراتب کیفیت بالاتری نسبت به بنرها ارائه می دهد. در کنار این تابلو از فریم های آلومینیومی استفاده می شود که باعث فاصله گرفتن از منبع نور شده تا نور یکنواخت تری روی تابلو فلکسی مهتابی پخش شود. در زیرتابلو نیز بدنه پشتی تابلو به همراه منبع نور قرار دارد. این منابع می توانند از جنس لامپ های مهتابی و یا چراغ های اس ام دی (S.M.D) باشند.

از دیگر ویژگی‌های تابلو‌فلکسی قابلیت تعویض فقط روکش آن است که با هزینه خیلی کمتری میتوانید طرح آن را تغییر دهید. البته این تابلو ها به شرایط مختلف دیگری نیز قابل اجرا هستند، مثلا شما میتوانید فریم دور آن را به اشکال دیگر بسازید، به جای نور از پشت، با پرژکتور نوردار شود و یا برای کاهش هزینه ها از انس های پایین تر فلکسی فیس یا بنر استفاده کرد.

چرا رنگین رسانه؟

در رنگین‌رسانه علاوه بر تولید با کیفیت چیزی که باعث تمایز می‌شود نصب اصولی و ایمن است. تا تابلو برای سال‌های متمادی از خدمات پس از فروش بی‌نیاز باشد. ما همواره خود را جای مشتری می‌گذاریم و راجع به کارمان قضاوت می‌کنیم. اخلاق و رفتار حرفه‌ای با کارفرما، کوتاه کردن زمان نصب با یک تیم نصب حرفه‌ای باعث عدم تلف شدن وقت و انرژی کارفرما و عواملشان خواهد بود. اینکه نصب تابلو حتی باعث تعطیل شدن نصف روز یک فروشگاه شود برای ما قابل پذیرش نیست.

تابلو فلکسی

خرید و سفارش تابلو فلکسی

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش تابلو فلکسی نیز میتوانید با شماره های 02126712711 و  ۰۹۱۲۳۸۱۸۲۱۴ تماس حاصل فرمایید.

نصاب تابلو‌فلکسی مغازه

تیم تخصصی رنگین رسانه آماده نصب و راه اندازی تابلو شماست. این افراد آموزش کافی دیده‌اند و مهارت‌های لازم برای یک اجرای تمیز را دارا هستند. بجز داشتن تخصص، اخلاق و رفتار و مودب بودن تیم نصب در هنگام مراجعه برای نصب برایمان بسیار مهم است. (اخلاق‌مداری و ادب در رنگین‌رسانه حرف اول را می‌زند.)

آموزش ساخت تابلو فلکسی

رویکرد ما در آموزش تابلوسازی همیشه این است که افرادی ماهر و توانمند در اختیار داشته باشیم. به همین منظور همیشه پذیرای افراد جوانی که به دنبال یادگیری ساخت تابلو بوده، هستیم. و آن‌ها را برای آموزش به کارگاه‌هایمان دعوت می‌کنیم.

ساخت تابلو در رنگین رسانه

لوازم تابلو فلکسی

در ساخت تابلو‌فلکسی جدا از کیفیت اجرا، استفاده از لوازم با کیفیت از اولویت‌های اصلی ما است. چرا که در این نوع تابلو لوازم و متریال با کیفیت حرف اول را می‌زند. فرض کنید در تابلو شما از متریال خام فلکسی خوبی استفاده نشده باشد چه اتفاقی می‌افتد؟ قطعا بعد از چند ماه تابلوی شما کم رنگ خواهد شد یا اینکه رنگ کلی زمینه تابلو زرد و بی روح خواهد شد. پس باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشیم.

سفارش تابلوهای فلکسی فیس

تابلو فلکسی ارزان

از قدیم گفتن هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی هم بی‌دلیل نیست. البته این بدان معنی نیست که تابلوی فلکسی فیس با کیفیت را گران بفروشیم و یا برعکس. ما به دلیل خرید کلی متریال و دپو کردن آن در انبار می‌توانیم تابلوی با کیفیت عالی را با قیمت مناسب ارائه کنیم.

اصولا سفارش تابلو فلکسی ارزان یعنی خرید تابلویی که یک یا چند بخش آن از متریال درجه 2 و 3 استفاده شده است. (که قطعا در دراز مدت برای شما مشتریان عزیز بهره‌وری نخواهد داشت.)
هیچ چیز بدتر از این نیست که مشتریان شما با دیدن تابلو کهنه، خاموش و فرسوده شما که در اصل ویترین کسب و کار شما باید باشد احساس منفی نسبت به کسب و کار شما پیدا کنند و راهشان را به سمت فروشگاه دیگری عوض کنند.

تابلو های فلکسی جدید, ساخت و نصب تابلوهای برجسته, کلیپس تابلو فلکسی

فروش تابلو‌فلکسی دست دوم

یکی از نکات قابل توجه در مورد این تابلو ها آن است که در صورت تناسب ابعاد آن با محل نصب جدید می‌توان تابلو را بدون پرداخت هزینه های جدید جابجا کرد.

البته منظور ما جابجایی تابلو از مکانی به مکان دیگر برای یک کسب و کار است وگرنه عموما تابلو چیزی نیست که به صورت دست دوم خرید و فروش شود و این موضوع با چالش های زیادی همراه خواهد بود. (قبل از سفارش تابلو فلکسی حتما به این موضوع توجه داشته باشید.)

سفارش تابلو فلکسی

رنگین رسانه در کنار شما

 • آیا به دنبال خرید یک تابلو حرفه ای برای کسب و کار خود هستید؟
 • نیاز به مشاوره برای انتخاب نوع تابلو مورد نظرتان دارید؟
 • به دنبال یک نصاب حرفه ای برای تغییر تابلو مغازه خود میگردید؟
 • خواهان دریافت لیست قیمت تابلو ها برای داشتن بهترین انتخاب با توجه به بودجه خود هستید؟
 • قصد سفارش یک تابلو با طراحی اختصاصی و خلاقانه برای متفاوت دیده شدن را دارید؟

تیم رنگین رسانه آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان و قدم به قدم به شماست. برای دریافت مشاوره پیش از سفارش تا‌بلو‌فلکسی همین الان با ما تماس بگیرید.

فلکسی

پرسش و پاسخ در خصوص فلکسی فیس

آیا تابلوهای فلکسی ارزان هستند؟ 

بله. تابلو‌های فلکسی یکی از ارزان‌ترین انواع تابلو‌ها برای سردر مغازه، شرکت یا هر کسب و کار دیگری هستند. با این حال این تابلو‌ها از کیفیت و ماندگاری مناسبی نیز برخوردارند. این تابلوها ظاهر بسیار ساده تری را نسبت به تابلوی چلنیوم، تابلو کامپوزیت و یا پلاستیک که در بسیاری از مغازه‌ها استفاده می‌شوند، دارند.

آیا تابلوی فلکسی برجسته وجود دارد؟

خیر. این نوع تابلو به صورت یک صفحه صاف و مستطیلی شکل و یکدست تولید می‌گردد و امکان برجسته کردن آن وجود ندارد. تابلو با قسمت‌های برجسته می‌تواند دارای پس زمینه‌هایی نظیر چلنیوم یا کامپوزیت باشد و روی آن حروف سه بعدی و برجسته کار شود.

تابلو فلکسی متری چند؟ 

قیمت تابلوی فلکسی تحت تاثیر عوامل مختلفی است و نمی‌توان قیمت مشخصی برای هر متر آن در نظر گرفت. این نوع تابلو از متریالی به نام فلکس ساخته می‌شود و ممکن است به صورت روزانه نرخ این متریال تغییر کند. بنابراین برای دریافت قیمت روز این تابلو، لازم است تا با ما تماس بگیرید.

تابلو فلکسی

آیا تابلو فلکسی گرد وجود دارد؟

تقریبا خیر. ساخت این نوع تابلو به ندرت انجام میشود. تابلو‌های فلکسی معمولا به شکل مستطیل و مربع با گوشه‌های تیز ساخته میشوند. البته با توجه به انعطاف پذیر بودن این تابلو، ساخت آن دور از دسترس نیست و می‌توان در صورت نیاز آن را تولید کرد.

بورس تابلو فلکسی کجاست؟

دلیل این که مردم به سمت بورس در هر محصولی کشیده میشن این هست که اون‌جا می‌تونن تنوع کالای بیشتری رو ببینن، قیمت مناسب‌تری رو پیدا کنن و دست‌شون در انتخاب کالا باز باشه. گروه تابلوسازی رنگین رسانه یکی از برترین بورس‌های تابلوسازی در تهران به حساب آماده و آماده ارائه بهترین تابلوهای فلکسی فیس به شما میباشد.

تابلو فلکسی مناسب چه مشاغلی است؟

این تابلو تقریبا برای هر کسب و کاری مناسب است. اما بیشترین کاربرد را برای سوپر مارکت‌ها، کارواش‌ها، دفاتر ثبت اسناد، مدارس، موسسات مالی و بانک‌ها، تعمیرگاه‌ها و فروشندگان لوازم یدکی، درمانگاه‌ها و … دارد.

قیمت هر متر مربع تابلو فلکسی چقدر است؟

جهت کسب اطلاع از قیمت می‌تونید با این شماره تماس بگیرید: 09999909480

تابلو فلکسی

تابلوی فلکسی چلنیوم وجود دارد؟

خیر تابلو فلکسی و چلنیوم انواع مختلفی از تابلوها هستن که به صورت بنر استفاده میشن و در اصل تابلو فلکسی چلنیوم وجود نداره.

قیمت تابلو فلکسی برجسته چقدره؟

تابلو فلکسی برجسته هم مثل فلکسی چلنیوم وجود نداره چون تابلو فلکسی به طور فلت استفاده میشه و حروف برجسته به اون نمی‌چسبه.

به طور کل، همه تابلوها از جمله همین تابلو فلکسی قیمت متفاوتی برای هر سفارش دارن. جهت کسب اطلاعات بیشتر باید با پشتیبانی رنگین رسانه در ارتباط باشید. شماره تماس: 09999909480

تابلوهای فلکسی جدید

یک نمونه از تابلوهای فلکسی جدید

یک نمونه از تابلوهای فلکسی جدید

نظر مشتری عزیز رنگین رسانه

از ایده پردازی طراحی تا ساخت و نصب در کنار شما هستیم. قبل از سفارش تابلو فلکسی حتما از تیم فنی ما مشاوره دریافت کنید.

کلید واژه ها :
خرید و قیمت تابلو فلکسی. آموزش تصویری ساخت تابلو فلکسی. تا‌بلو‌فلکسی پشت نور. تا‌بلو‌فلکسی با نور.

دانلود نسخه PDF این مقاله آموزشی

دانلود PDF راهنمای خرید تابلو فلکسی

دسترسی سریع
4.8/5 - (41 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page