تعمیر و نگهداری تابلوها

تعمیر و نگهداری تابلوها

تعمیر و نگهداری تابلوها

تعمیر و نگهداری دوره ای تابلو

همانطور که می دانید آب و هوای کشور ما بسیار متنوع است، و شرایط جوی روی تابلوها تاثیرگذار است. هیچ تابلویی از تعمیر و نگهداری بی نیار نیست. با چهار فصل آب و هوای متنوع ، تابلوها در ماه های بهار و تابستان در معرض آفتاب گرم ، باد و باران و در ماه های زمستان در معرض برف و سرما قرار می‌گیرند.

ما می توانیم تابلوهای شما را طی بازدید دوره ای تمیز و سرویس کنیم. همچنین ما می توانیم  طرح تابلو های فلکسی را دوباره چاپ و نو کنیم و همچنین حروف برجسته فرسوده راتعویض کنیم. اگر این تابلو به سرویس نیاز دارد گزینه های متنوعی را به شما پیشنهاد می دهیم: می توانیم سیستم روشنایی موجود را دوباره تعمیر و یا اصلاح کنیم یا یک مقاوم سازی مجدد LED با مصرف انرژی را در نظر بگیریم. امروز با یک متخصص رنگین رسانه صحبت کنید تا ببینید چگونه می توانیم تابلوهای شما را دوباره تازه و نو ببینیم!

تعمیر تابلو یا سرویس تابلو؟ تعمیر روشنایی تابلو؟

امکانات ما برای تعمیر بیشتر تابلوها در محل موجود و مجهز هستند. تکنسین های مجرب ما سطح بالایی از دانش و حرفه ای بودن را در هر مکان به ارمغان می آورند. ما مجموعه ای کامل از خدمات نگهداری را ارائه می دهیم تا تابلوی شما عالی به نظر برسد و به درستی کار کند.

چه به تعمیر برقی و چه به سرویس احتیاج دارید ، تعمیر تابلو ، نوسازی LED ، رنگ تازه و تعویض طرح،  تکنسین های حرفه ای ما می توانند به شما کمک کنند. بیایید با هم صحبت کنیم.

خدمات علائم اضطراری 24 ساعته

هنگام وقوع حوادث ناگوار ، ما توانایی ارسال یک خدمه را در مدت 24 ساعت داریم. این معمولاً از آسیب طوفان ، علائم برخورد شده توسط وسیله نقلیه یا علائمی که به درستی نصب نشده اند ، رخ می دهد. تیم ما وضعیت شما را از طریق تلفن یا در محل بررسی خواهد کرد و تجهیزات و نیروی انسانی مناسب را برای کمک به از بین بردن علامت آسیب دیده یا ترمیم علامت در محل ارسال می کند.

آیا اورژانسی دارید و باید فوراً با یک متخصص صحبت کنید؟ به ما زنگ بزن

آیا تابلوی شما به تعمیر و نگهداری منظم یا سریع نیاز دارد؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست