تابلوهای LED

تابلوهای ال ای دی چیست؟

با منعطف‌ترین راه‌حل موجود برای تبلیغات پویا با امکان نمایش حجم گسترده‌ای از اطلاعات آشنا شوید. تابلوهای ال ای دی قابل برنامه‌ریزی هستند و برای مقاومت در برابر عناصر جوی مانند باران، برف و حتی نور شدید خورشید طراحی شده‌اند.این تابلوها تصاویر و پیام‌های متنی را برای مدت زمان طولانی نمایش می‌دهند و به شما این امکان را می دهد که پیام خود را اغلب تغییر دهید – بدون پرداخت هزینه اضافی برای تعویض قطعات تابلو ، تعویض حروف و هزینه نصب. از بانکداری گرفته تا رستوران ها و خرده فروشی‌ها، تیم باتجربه ما تابلوهای LED در فضای باز و فضای داخلی را برای نیازهای شما پیشنهاد می‌کند ما فقط با ذکر چند مزیت که شامل ظرفیت نامحدود رنگ، مصرف کم انرژی و قابلیت اطمینان استثنایی این رسانه را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

تابلوهای ال ای دی چیست؟

منعطف‌ترین راه‌حل موجود برای تبلیغات پویا با امکان نمایش حجم گسترده‌ای از اطلاعات آشنا شوید. تابلوهای ال ای دی قابل برنامه‌ریزی هستند و برای مقاومت در برابر عناصر جوی مانند باران، برف و حتی نور شدید خورشید طراحی شده‌اند.این تابلوها تصاویر و پیام‌های متنی را برای مدت زمان طولانی نمایش می‌دهند و به شما این امکان را می دهد که پیام خود را اغلب تغییر دهید – بدون پرداخت هزینه اضافی برای تعویض قطعات تابلو ، تعویض حروف و هزینه نصب. از بانکداری گرفته تا رستوران ها و خرده فروشی‌ها، تیم باتجربه ما تابلوهای LED در فضای باز و فضای داخلی را برای نیازهای شما پیشنهاد می‌کند ما فقط با ذکر چند مزیت که شامل ظرفیت نامحدود رنگ، مصرف کم انرژی و قابلیت اطمینان استثنایی این رسانه را به مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم.

ارزش تابلوهای خود را با تابلوهای ال ای دی ارتقا دهید.

علائم تجاری چیز جدیدی نیستند – قرن هاست که از آنها استفاده می شود. با این حال ، فناوری تابلوهای تجاری سفارشی ارتقا یافته و طی چند دهه گذشته محبوبیت تابلوهای ال ای دی  افزایش یافته است.

تابلوهای ال ای دی  از نرم افزاری با کاربرد آسان استفاده می‌کنند که به شما امکان می‌دهد پیامی سفارشی به منظور نمایش برای مشتریان یا مخاطبان خود ایجاد کنید. در فضای باز به راحتی می توانید ترافیک برانگیزاننده ایجاد و مردم را به سمت کسب و کار خود را بکشید و همچنین استفاده از یک تابلوی ال ای دی در فضای بسته این فرصت را به شما می دهد که تجربه بهتری را برای مشتریان فراهم کنید.

گنجاندن نمایشگرهای پر جنب و جوش LED و فناوری که روز به روز پیشرفت می کند بسیار اثرگذار است، تابلوهای ال ای دی ثابت می‌کنند که یک رسانه بسیار موثر بازاریابی برای مشاغل یا سازمان‌هایی مانند مراکز مذهبی و بانک ها هستند. ارزش افزوده LED های فوق العاده روشن باعث می شود که تابلوهای شما حتی در زیر نور شدید خورشید قابل مشاهده باشد، پیام شما را از روز به شب ببرد و دوباره برگرداند.

برای رسیدن به بهترین نتیجه تابلوهای سفارشی را با تابلوهای ال ای دی ترکیب کنید.

تابلوهای ال ای دی به خودی خود فوق العاده و اثرگذار هستند ، اما تأثیر بصری ترکیب آنها با یک تابلوی ثابت سفارشی، بدون توجه به اینکه در کدام صنعت فعالیت می‌کنید ، بهترین نتیجه را به شما می دهد.

به این فکر کنید: تابلوی روشن شما نام برند و کسب وکار یا فروشگاه شما را نشان می دهد ، در حالی که مرکز تابلوهای ال ای دی  شما فروش محصولات ویژه یا تبلیغات شما را به نمایش می‌گذارد. چرا این دو را برای یک سرمایه‌گذاری فوق‌العاده موثر و ارزشمند ترکیب نکرده‌اید؟ شما از مزایای شناخته شده برند همراه با پیام های چشم نواز و خرید راحت مشتریان برخوردار می‌شوید.

تابلو ترکیبی ال ای دی و کامپوزیت چلنیوم

تابلوهای ال ای دی سفارشی خود را دریافت کنید.

ما با شما کار می‌کنیم تا یک تابلوی سفارشی با یک تابلوهای ال ای دی بسازیم که به شما کمک می‌کند اهداف خود را برآورده کنید. تابلوهای LED در طیف وسیعی از اندازه ها در دسترس هستند و با مواد بادوام برای استفاده در محیط داخلی یا خارجی ساخته شده‌اند. چراغ های پر جنب و جوش و با دوام LED نه تنها در طولانی مدت در هزینه شما صرفه جویی می‌کنند ، بلکه در گزینه‌های سه رنگ یا تمام رنگ نیز موجود هستند و به شما امکان ایجاد پیام‌های سفارشی با متن‌، گرافیک و انیمیشن را می‌دهد.

رنگین رسانه برای کمک به مشاغل در برقراری ارتباط و انتقال پیام های خود به مشتریان با تابلوهای دیجیتال بیگانه نیست. به ما بگویید که به دنبال چه چیزی هستید و ما با شما کار خواهیم کرد تا علائم سفارشی را مطابق با مشخصات شما ایجاد کنیم. ما از ابتدای کار تا پایان کار شما را همراهی کرده تا بتوانید روی موارد مهم کسب و کار یا سازمان خود تمرکز کنید.

روند بازسازی و به روزرسانی تابلوها می تواند ترسناک یا دشوار به نظر برسد، اما لازم نیست که چنین باشد.

امروز با ما تماس بگیرید تا با تیم متخصص رنگین رسانه صحبت کنید و شروع به تبدیل تابلوهای قدیمی خود برای رسیدن به یک دیدگاه جدید کنید.

فهرست