طراحی تابلو

طراحی

طراحی سفارشی تابلوهای فضای  داخلی و خارجی

طراحی جسورانه، بهترین روش برای برندسازی

طراحان رنگین رسانه با بیش از ۲۰ سال تجربه ترکیبی تابلوهای زیبا و کاربردی طراحی کرده اند که مورد توجه مشتریان قرار گرفته و نتایج خوبی را برای مشتریان در مناطق مختلف ایجاد کرده است. بخشی از این نمونه کارها در اینجا قابل مشاهده است..

چشم اندازی در ذهن

هنگامی که بررسی و مشاوره اولیه در محل نصب تابلو انجام شد ، ما یک طراحی دقیق توسط طراحان حرفه ای رنگین رسانه متناسب با فضای نصب تابلو شما انجام می‌دهیم.

ما خطوط دید و نحوه قرار دادن تابلو در زاویه دید عالی را در نظر می گیریم ، همچنین هویت برندینگ شما و رنگ سازمانی شما رو به طور دقیق مد نظر قرار می‌دهیم، اینکه آیا تابلو باید روشنایی داشته باشد یا نه و اینکه از چه نوع روشنایی با چه مدل ال ای دی یا اس ام دی استفاده شود  وهمه اینها در راستای رساندن مفهوم پیام برندینگ شما در تابلو اتفاق می‌افتد.

چون یک تابلوی واقعاً منحصر به فرد و به یادماندنی هنگامی ایجاد می شود که چشم انداز روشنی در ذهن باشد.

از کانسپت

متخصصان طراحی داخلی ما با استفاده از نرم افزارهای طراحی و معماری، تابلوی شما را به صورت سه بعدی بر روی تصویر محل نصب مونتاژ می کنند تا تصویر واضحی از آنچه در دفتر شما ، ساختمان شما پس از نصب اتفاق می‌افتد ببینید.

طراحی و اجرای یک تابلوی حرفه ای برگرفته از کانسپت وجودی شرکت شما یک سرمایه گذاری ارزنده است و ما برای انجام این اتفاق مهم از شما برای دریافت اطلاعات لازم در زمینه کاریتان کمک می گیریم. شما استفاده می کنیم.

تا ساخت و نصب

همانطور که تیم طراحی ما می تواند تابلوی مفهومی را بیافریند ، وقتی بخش ساخت تابلو ما نیز طرح های نهایی را دریافت می کنند و کار خود را شروع می کنند ، هیچ جزئیاتی ازطرح تایید شده از بین نمی رود. این یک مزیت است که می دانیم همه جزییات تایید شده کاملا مطابق با طرح نهایی بدون هیچ تغییری به درستی اجرا می‌شود.

آیا حاضرید بدانید رنگین رسانه چطور می تواند به ارتقاء برند شما کمک کند؟

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست