طراحی تابلو

طراحی تابلو

طراحی تابلوی نقشه ایران توسط تیم تابلوسازی رنگین‌رسانه

طراحان ما در رنگین‌رسانه با بیش از ۲۰ سال تجربه در طراحی تابلوهای زیبا و کاربردی، همواره رضایت مشتریان را در مناطق مختلف و با کسب و کارهای متفاوت جلب کرده‌اند.

مسیر طراحی تابلو برای کسب و کارها

پس از بررسی و مشاوره اولیه در محل نصب تابلو، با توجه به موقعیت قرارگیری تابلو و زاویه دید آن، رنگین‌رسانه با استفاده از نرم‌افزارهای دیزاین و معماری، طراحی تابلو را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام داده و آن را به‌صورت سه‌بعدی روی تصویر محل نصب مونتاژ کرده تا تصویر واضحی از آنچه در دفتر شما، ساختمان شما پس از نصب تابلو اتفاق می‌افتد را ببینید.

این اطمینان را به شما می‌دهیم که در طراحی تابلوهای کسب و کار و سازمان‌، هویت برند را فراموش نکرده و رنگ سازمانی‌تان را به‌طور دقیق مد نظر قرار می‌دهیم؛ هم‌چنین این‌که آیا تابلو باید روشنایی داشته باشد یا نه و اینکه از چه نوع روشنایی با چه مدل ال ای دی یا اس ام دی استفاده شود، همه و همه را پیش از شروع ساخت تابلو، با همراهی شما پیش می‌بریم. 

پس از اتمام طراحی تابلو، خروجی گرافیکی آن را به شما نشان داده تا نظرات خود را با ما در میان گذاشته و در نهایت به مدل دلخواه شما برسیم؛ رنگین‌رسانه این قول را به تمام مشتریان خود می‌دهد که هنگام ساخت، هیچ جزئیاتی از طرح تایید شده تابلو از بین نرفته و کاملا مطابق با طرح نهایی، بدون هیچ تغییری به‌درستی اجرا می‌شود.

منتظر شنیدن صدای شما برای صحبت دربارهٔ طراحی تابلوی برندتان در رنگین‌رسانه هستیم.

دسترسی سریع
دسترسی سریع
5/5 - (1 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page