ساخت تابلو

ساخت تابلو

ساخت تابلوی کارگزاری بانک سامان توسط تیم تابلوسازی رنگین‌رسانه

در رنگین‌رسانه به تمام مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که برای ساخت تابلوهای آن‌ها، از بالاترین کیفیت مواد، استادکاران حرفه‌ای ساخت تابلو و… استفاده می‌کنیم که تابلوی دریافتی‌شان برای سال‌های متمادی همچنان با کیفیت و ماندگاری بالا، نمایان‌گر اولین تصویر ذهنی افراد از برند مذکور باشد.

کیفیت ساخت تابلو

در رنگین‌رسانه تمام سطوح تابلو که در معرض آسیب محیطی طبیعی قرار دارد، از مواد غیرخورنده ساخته و یا با آلومینیوم پوشانده شده است و هیچ فولاد یا ورق فلزی در معرض عناصر مخرب نیست؛ رنگ‌های رویه تابلو، از رنگ‌های پلی اورتان و پوشش‌های شفاف با اشعه ماورا بنفش برای محافظت در برابر سخت‌ترین شرایط آب و هوایی است. برای اطمینان خاطر و تضمین کیفیت تابلوهای ساخت رنگین‌رسانه، پنج سال گارانتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

روشنایی و مصرف بهینه انرژی تابلو

برای ساخت تابلوها، از با کیفیت‌ترین محصولات نورپردازی استفاده شده و روشنایی LED دارای ۱۰۰۰۰۰ ساعت کارکرد و با ضمانت پنج ساله ارائه می‌شود.

استحکام تابلو

تابلوها برای مقاومت در برابر شرایط جوی مثل باد و طوفان بسیار مستحکم ساخته می‌شوند. از تابلو فضای داخلی گرفته تا تابلوهای روشنایی بیرونی با ابعاد بزرگ، ساخت تابلو حروف چلنیوم، ساخت تابلو حروف استیل و یا ساخت تابلو حروف فلزی، همه و همه را با اطمینان به تیم رنگین‌رسانه بسپارید و طی یک فرآیند همکاری لذت‌بخش، بادوام‌ترین و باکیفیت‌ترین تابلوها را  از ما دریافت کنید.

آیا برای تبدیل تابلو خود به یک اثر ماندگار آماده هستید؟

کارگزاری بانک سامان رنگین رسانه
دسترسی سریع
4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page