ساخت تابلو

ساخت تابلو

ساخت تابلوها مثل یک اثر هنری روش رنگین رسانه است.

هر تابلو منحصر به فرد فقط با استفاده از بالاترین کیفیت مواد، فرایندهای اجرایی درست توسط استادکاران حرفه ای ساخته می شود که تابلوی شما را برای سالهای آینده با کیفیت عالی ماندگار می‌کند.
از ساخت تابلو تا نصب، ما هر مرحله را با دقت بررسی می کنیم از جمله: الزامات هویت بصری برند مشتری ، الزامات شهرداری، طراحی، مهندسی و نصب.

ما انرژی و تمرکز خود را پیشاپیش روی ساخت تابلو به کار می گیریم تا مطمئن شویم که تابلوی شما برای سالهای آینده دوام خواهد آورد.

توجه به جزییات

ارزش زیبایی شناختی
از تابلوهای فضای داخلی شرکت گرفته تا تابلوهای فضای بیرونی، تابلوها و علائم ساخته شده توسط  ما جلوه ای بی‌نظیر و ماندگار ایجاد می‌کند. ما طیف گسترده‌ای از متریال ساخت تابلو و انواع مدل‌های ساخت تابلو را ارائه میکنیم.

ساخت تابلو یکبار برای همیشه

تمام سطوح در معرض عناصر مخرب از مواد غیر خورنده ساخته شده و یا با آلومینیوم پوشانده شده اند، هیچ فولاد یا ورق فلزی در معرض آن نیست. رنگ های رویه کار از رنگ های پلی اورتان و پوشش های شفاف با اشعه ماورا بنفش برای محافظت در برابر سخت ترین شرایط آب و هوایی است. ما برای تضمین کیفیت گارانتی پنج ساله ارائه می کنیم.

روشنایی و مصرف بهینه انرژی

ما فقط از با کیفیت ترین محصولات نورپردازی استفاده می‌کنیم! روشنایی LED دارای ۱۰۰۰۰۰ ساعت کارکرد و با ضمانت پنج ساله تضمین شده است.

استحکام – قدرت

تابلوها برای مقاومت در برابر شرایط جوی مثل باد بسیار مستحکم طراحی و اجرا می‌شوند.

از تابلو فضای داخلی گرفته تا تابلوهای روشن بیرونی با ابعاد بزرگ، یا  ساخت تابلو حروف چلنیوم ، ساخت تابلو حروف استیل یا ساخت تابلو حروف فلزی، تیم رنگین رسانه یک مجموعه مطمئن است که با دوام ترین و با کیفیت‌ترین تابلوها را به همراه یک تجربه لذت بخش برای مشتریان عزیز ارائه می دهد.

آیا برای تبدیل تابلو خود به یک اثر ماندگار آماده هستید؟

کارگزاری بانک سامان رنگین رسانه
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست