مرکز ساخت تابلو در تهران
5 (1)

مرکز ساخت تابلو در تهران

مرکز ساخت تابلو در تهران کجاست؟

کلان‌شهرها ( Metropolis) آرمان‌شهر همه کسب ‌و کارها در هر نقطه از دنیا هستند. مردم، مادر شهرهایی مثل تهران را مرکز ثقل هرگونه دادوستد و رویداد اقتصادی ، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی می‌دانند و از طرفی برای رشد و توسعه کسب‌ و کارشان، از منابع گسترده و نامحدود موجود در آن بهره‌مند می‌شوند.

اگر کارفرما یا مدیر یک کسب و کار قصد راه‌اندازی فروشگاه یا مغازه خود را داشته باشد، برای انتخاب تابلو و اولین سفیر تأسیس کسب ‌و کارش که همان هویت بصری بیزنس او به شمار می‌آید، به شعب اصلی و مراکز تابلوسازی مورد اعتماد مراجعه می‌کند.

مراکز خدمات‌دهی قطعا مجموعه‌ای از بهترین و گزیده‌ترین خدمات هستند و امکان دسترسی همه‌جانبه و آسان و البته حرفه‌ای به آیتم‌های تبلیغاتی، توسعه و بهبود کسب ‌و کار را فراهم می‌کنند که گروه تابلوسازی و سایت رنگین رسانه، به‌عنوان مرکز ساخت تابلو در تهران یکی از همان موارد مورد نظر است.

من حرفه‌ای هستم

شما یک کاسب آگاه با شناخت درست و کافی از ویژگی‌های توسعه کسب ‌و کار در کلان‌ شهرهایی مثل تهران هستید که می‌ دانید بیزنس شما باید در چه مسیری قرار بگیرد تا نتیجه دلخواهتان را در دنیای پرشتاب رقابت با شرکت‌ها و بیزنس های مشابه به دست آورید. هر جزئی از بررسی‌های شما در این فرایند شامل انتخاب‌هایی حساب‌شده می‌شود، چون شما حرفه‌ای هستید.

بنابراین، انتخاب‌هایی که بخشی از آنها با هنر و رنگ و چیدمان ارتباط دارد، نیازمند دقت، سرعت عمل، نوآوری و رویکرد حرفه‌ای برای نمایش هرچه بهتر و بیشتر زیبایی‌های بصری محصول یا کسب ‌و کار است.

شما در صنعت ساخت تابلو به‌خوبی شاهد یک چنین رویکردی هستید پس زمانی که قصد نهایی کردن تصمیمتان برای انتخاب بهترین را دارید قطعا به مرکز ساخت تابلو در تهران مراجعه می‌کنید. این گزینه، پیشنهاد بسیاری از اهالی فن به شما خواهد بود.

رویکردها در ساخت تابلوی مغازه

اگر هنوز با مرکز ساخت تابلو در تهران آشنا نیستید یا در جمع‌های خودمانی و بین کسبه در مورد یک چنین مرکزی شنیده‌اید بهتر است برای آشنایی با رویکردهای آن، ادامه مقاله را مطالعه کنید.

ایمنی؛ باور اصلی

باور اصلی در یک چنین تیمی، حفظ سلامت فردی و ایمنی کارکنان در فرایند ساخت و نصب تابلو مبتنی بر اصول حرفه‌ای و قوانین ایمنی است.

تکنولوژی؛ همگام با دنیای روز

وقتی کارفرما، سفارش یا سفارش‌های خود را مبتنی بر آخرین دستاوردهای روز جهان تحویل می‌گیرد به اولین چیزی که ایمان پیدا می‌کند این است: « تکنولوژی حرف اول را می‌زند»؛ و مرکز ساخت تابلو در تهران در تلاش است تا یک چنین معرفی درستی از تیم خود ارائه دهد.

کیفیت؛ اتفاقی نیست

این عبارت شاید تکراری باشد ولی واقعیت مهمی را ثابت می‌کند؛ کیفیت باوجود استادکاران دلسوز و پایبند به اصول اخلاق حرفه‌ای و مجموعه کاملی از ابزار و آلات پیشرفته در ساخت تابلو اصلا اتفاقی نیست.
نوآوری؛ زیبایی خلاقانه

مرکز ساخت تابلو در تهران پیام‌آور همان تغییرات جدید و مدرن مبتنی بر زیبایی خلاقانه برای بیزنس هاست چراکه هرگز از مطالعه و رصد دنیای تبلیغات و شناخت دستاوردهای جهانی در هنر تابلوسازی غافل نمی‌شود.

نوآوری؛ زیبایی خلاقانه

کسب‌ و کار امروز تا میزان زیادی وابسته به آیتم‌های بصری برای معرفی و نمایش خود است. یک کاسب سنتی هم بر این واقعیت واقف است و با مشاهده تغییرات جدید و مدرن در کسب ‌و کار اطرافش، به فکر ایجاد تحولاتی هرچند جزئی در مغازه یا فروشگاه معمولی خود می‌افتد.

مرکز ساخت تابلو در تهران پیام‌آور همان تغییرات جدید و مدرن مبتنی بر زیبایی خلاقانه برای بیزنس هاست چراکه هرگز از مطالعه و رصد دنیای تبلیغات و شناخت دستاوردهای جهانی در هنر تابلوسازی غافل نمی‌شود.

خلاقیت؛ نگاه همه‌ جانبه

شاید به نظر شما خلاقیت فقط شامل ساخت یک تابلوی خوش‌رنگ و رو با تایپوگرافی چشمگیر و کامپوزیت عالی باشد ولی بهتر نیست کمی عمیق‌تر نگاه کنیم؟

در مرکز ساخت تابلو در تهران، که مجموعه‌ای با نگاه همه‌جانبه است، فرایند ساخت و نصب تابلو یک حرکت خلاقانه است. این فرایند شامل طرح اولیه، برگزاری اتاق های فکر و ایده‌پردازی، برنامه‌ریزی‌های منظم و اصولی، توجه اصلی به سلیقه و نظر کارفرما و سرانجام پیاده‌ سازی و نصب تابلو می‌شود.

کارفرما انتظار چه خدماتی را دارد؟

وقتی حرف از مرکز ساخت تابلو در تهران می‌شود قاعدتا با مجموعه‌ای حرفه‌ای روبه‌رو هستیم که به‌قول‌معروف همه‌فن‌حریف است و هر گام خود را مبتنی بر اصول و قوانین از پیش تعیین‌شده و درعین‌حال منعطف و مناسب باسلیقه مشتری برمی‌دارد.

کارفرما در یک چنین مرکزی قطعا انتظار خدماتی با بهترین سطح را دارد که در ادامه بیشتر می‌خوانیم.

مشاوره و برآورد هزینه

سؤال معروف این است « چه هزینه‌ای برای سفارش و ساخت تابلوی دلخواهم باید در نظر بگیرم؟»
در یک مرکز تابلوسازی، مشاوران قابل‌اعتماد آماده پاسخ به این سؤال اولیه و همیشگی هستند و قطعا هدف نهایی لحاظ کردن بودجه‌بندی کارفرما برای پیاده‌سازی طرح موردنظر او خواهد بود.

فرایند مشاوره به مشتری شامل مراحل زیر است:
● بازدید حضوری از محل نصب تابلو
● برآورد هزینه با توجه به کیفیت انواع تابلو
● بررسی حروف برجسته و مواد استفاده‌شده در تابلو
● مشاوره برای انتخاب نوع تابلو ( تابلوی فروشگاه، سر در، مغازه، چنلیوم، پلکسی، کامپوزیت و…)

جا به ‌جایی و نصب

در صورت جابه‌جایی لازم نیست که نگرانی حمل‌ونقل و نصب تابلو را هم با خودتان جابه‌جا کنید! به لطف تیم حمل‌ونقل در مرکز ساخت تابلو در تهران این زحمت از روی دوش شما برداشته خواهد شد.

تنوع در چاپ و سایر خدمات

تمرکز اصلی مرکز ساخت تابلو در تهران فقط روی ساخت و نصب انواع تابلو نیست بلکه مشتری گزینه‌های بررسی و انتخاب بیشتری را پیش روی خود دارد که ازجمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چاپ روی انواع اجسام سخت
  • چاپ تصویر مورد نظر روی شیب ‌های مختلف
  • اخذ مجوز شهرداری
  • حمل ‌و نقل و نصب تابلو

مجموعه خدمات تابلوسازی و سایت رنگین رسانه با افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان در تمام مراحل از انتخاب تا خرید و نصب تابلو است. شما خواننده عزیز می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت رنگین رسانه مراجعه کنید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *