تابلو نام ساختمان

طراحی و ساخت تابلو نام ساختمان

ورودی یک ساختمان با یک تابلوی زیبا و هماهنگ با معماری ساختمان باعث ایجاد انرژی مثبت در مراجعه کنندگان می‌شود. و اگر ساختمان شما تابلوی نام ساختمان نداشته باشد، پیدا کردن مسیر برای افراد دشوار می‌شود. یک تابلوی ساختمانی باید قابل خواندن، واضح و چشم‌نواز باشد. ما به شما کمک می‌کنیم تا یک تابلوی ساختمانی ویژه و منحصر به فرد داشته باشید.

طراحی و ساخت تابلو نام ساختمان

ورودی یک ساختمان با یک تابلوی زیبا و هماهنگ با معماری ساختمان باعث ایجاد انرژی مثبت در مراجعه کنندگان می‌شود. و اگر ساختمان شما تابلوی نام ساختمان نداشته باشد، پیدا کردن مسیر برای افراد دشوار می‌شود. یک تابلوی ساختمانی باید قابل خواندن، واضح و چشم‌نواز باشد. ما به شما کمک می‌کنیم تا یک تابلوی ساختمانی ویژه و منحصر به فرد داشته باشید.

چرا به تابلوی نام ساختمان تابلو نیاز داریم؟

علاوه بر شناسایی ساختمان ، از تابلوی نام ساختمان نیز می‌توان برای زیبایی دکوراسیون بیرونی خانه و ایجاد اولین برداشت خوب عابران استفاده کرد. ما در مورد بایدها و نبایدهای اساسی در مورد ساخت و نصب یک تابلوی نام ساختمان برای خانه یا ساختمان شما بررسی می‌کنیم.

پلاک ساختمان هدف عملکردی شناسایی یک ساختمان را دارد. با این حال، یک تابلو نام نیز می تواند به عنوان یک عنصر دکوراسیون عمل کند، که نشان دهنده حساسیت های سبک صاحب خانه است. “امروزه ، تابلوهای نام به سبک های مختلفی مانند مدرن ، انتزاعی ، مبتنی بر مفهوم و همچنین تابلوهای نام با الهام از مذهب فرد ارائه می شوند و می توانند به هر زبان ساخته شوند. آنها را می توان بر روی درها ، یا در ورودی خانه یا بالای نمای ساختمان نصب کرد.

چگونه یک تابلوی نام ساختمان طراحی و ساخته می‌شود؟

ورودی یک ساختمان با یک تابلوی زیبا و هماهنگ با معماری ساختمان  باعث ایجاد انرژی مثبت در مراجعه کنندگان می‌شود. و اگر ساختمان شما تابلوی نام ساختمان نداشته باشد، پیدا کردن مسیر برای افراد دشوار می‌شود.  یک تابلوی ساختمانی باید قابل خواندن،  واضح و چشم‌نواز باشد. مواد صحیح را تابلوی ساختمانی، خود با دقت و توجه فراوان و با کمک همکاران ما انتخاب کنید.

معماران و سازنده های ساختمان امروزی تابلوی نام ساختمان سفارشی را ترجیح می دهند. در نتیجه تابلوی اسم ساختمان اغلب شامل مضامین یا علاقه اعضای خانواده ، یا حرفه یک شخص و غیره است، علاقه شخصی سفارش دهنده در طراحی یک تابلوی نام ساختمان می‌تواند تاثیرگذار باشد و ما به آن احترام می‌گذاریم ضمن اینکه بهترین پیشنهاد را ارائه می‌کنیم.

یک تابلوی نام ساختمان زیبا  احساس خوبی ایجاد می‌کند و باعث تمایز نمای ساختمان نسبت سایر ساختمان‌های اطراف می‌شود.

همچنین یک تابلوی اسم ساختمان خوب باعث شهرت ساختمان می‌شود و افراد زیادی آن را به خاطر می‌سپارند و در منطقه متمایز می‌شوید.

 تابلوی نام ساختمان کجا نصب می‌شود؟

معمولا محل نصب تابلوی نام ساختمان توسط معماران و طراحان ساختمان روی نمای اصلی ساختمان یا بالای درب ورودی ساختمان در نظر گرفته می‌شود. اگر ساختمانی این شرایط را نداشت همکاران ما در رنگین رسانه با بررسی محل و با توجه به معماری ساختمان محل مناسب را بررسی و پیشنهاد می‌دهند.

نکاتی برای ساخت و نصب تابلوی نام ساختمان

اطمینان حاصل کنید که پلاک نام به اندازه کافی بزرگ است و می تواند از فاصله چند متری دیده شود.
طرحی که برای پلاک نام انتخاب شده است باید به خوبی با معماری درب اصلی ترکیب شود.
در صورت امکان درب اصلی و همچنین تابلوی نام ساختمان دارای روشنایی باشد تا مراجعین در تاریکی به راحتی ساختمان را پیدا کنند.
طرح تابلوی ساختمان هر چه ساده تر باشد زیباتر است و شلوغ کردن بیش از حد طرح باعث کاهش دید نام ساختمان می‌شود.
اطمینان حاصل کنید که تابلوی نام ساختمان به طور مرتب تمیز شده و بدون گرد و غبار است.

قیمت تابلوی نام ساختمان چقدر است؟

قیمت نصب تابلوی اسم ساختمان سفارشی برای مجتمع شما شما ممکن است کمتر از تصور شما باشد. ما مجموعه وسیعی از گزینه های مختلف با هزینه مناسب از تابلوهای پلکسی و مولتی استایل تا حروف برجسته چلنیوم، استیل، پلاستیک و فلزی ارائه می‌دهیم.  همچنین  می‌توانید از متریال ترکیبی ما انتخاب کنید تا تابلوی شما جذاب و جذاب تر شود، یا با افزودن نورپردازی تابلوی شما بعد از تاریکی هوا به راحتی دیده شود.

تابلو نام ساختمان ملک شما را به دیگران معرفی می کند و باعث می شود که تصویر ساختمان شما در ذهن ها بماند.

ما در گروه  تابلوسازی رنگین رسانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم تا بتوانیم با پرسیدن چند سوال بهترین پیشنهادی را برای تابلوی اسم ساختمانتان آماده کنیم. همین حالا تماس بگیرید و از شرایط ویژه ما برخوردار شوید.

ساخت تابلوی اصلی بانک رفاه کارگران

سوالات متداول

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

فهرست