تابلو فروشگاه / مراکز تجاری

تابلوهای فروشگاهی و مراکز تجاری

تابلوی مرکز خرید کاسپین
تابلو فروشگاه
تابلو مرکز خرید بیستون

آیا به دنبال برآورد قیمت و خرید تابلو فروشگاه (تابلو اسم مغازه) یا تابلو مراکز تجازی هستید؟ منتظر راهنمایی شما هستیم.

تابلوهای فروشگاهی، مراکز تجاری و مراکز خرید

کسب و کارها در مراکز تجاری و اقامتی با توجه به کم بودن فاصله مکانی و رقابت در همسایگی یکدیگر، نیاز به نمایش متفاوتی از خود دارند تا توجه افراد در حال تردد را بتوانند به‌خوبی جلب کنند و دقیقاً همین‌جا اهمیت تابلوها و نمادهای مراکز فروشگاهی مشخص می‌شود.

تابلوهای مراکز تجاری و اقامتی باید بر اساس یک استراتژی درست با توجه به موقعیت مکان کسب و کار، راه‌های دسترسی افراد به این مراکز و دیگر عوامل، طراحی و نصب شوند تا با جلب توجه مشتریان، تمایز شما را با دیگر کسب و کارهای همسایه، نمایش دهند و کسب درآمد بالاتر را رقم بزنند.  

اهمیت داشتن تابلوی متناسب با برند و کسب و کار، از نحوهٔ طراحی تابلو شروع شده و تا ساخت و نصب آن ادامه دارد و تنها در صورتی این مسیر، با موفقیت‌ طی خواهد شد که با یک تیم تابلوساز حرفه‌ای همکاری کنید و به‌عنوان کارفرما در تک‌تک مراحل پروژهٔ ساخت تابلو در جریان جزیی‌ترین موارد قرار بگیرید. 

تابلوی مراکز تجاری فضای باز

طراحی تابلوهای فروشگاه‌ها و مغازه‌ها در مراکز تجاری باز، به‌دلیل موقعیت خاص قرارگیری آن‌ها، اهمیت زیادی دارند؛ چرا که باید با یک نگاه، نظر رهگذران و افراد در حال رفت و آمد (حتی پشت فرمان) را به‌سرعت جلب کنند. در غیر این‌صورت به دلیل وسعت فضا، احتمال دیده شدن مغازه یا فروشگاه در هر ابعادی، توسط افراد کاهش یافته و مشتریان خود را از دست خواهید داد. 

در رنگین‌رسانه، با تشخیص این ضرورت و در نظر داشتن هدف‌گذاری کسب و کار، طرح‌های اولیه و طراحی تابلو، مهندسی، سر‌‌هم کردن و نصب تابلوها در مراکز تجاری باز، مرکز فعالیت و کسب و کار شما را در معرض دید مشتریان بالقوه قرار می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم آن‌ها را به مشتریان بالفعل و وفادار تبدیل کنید.

تابلوی مراکز اقامتی و رفاهی

تابلوی هتل‌ها، هاستل‌ها، رستوران‌ها و غیره در این دسته قرار می‌گیرد و هر چه کیفیت ساخت آن‌ها بیشتر باشد، ناخودآگاه نظر افراد و مشتریان را بیشتر جلب می‌کند و احساس ساخت یک تجربهٔ منحصر به‌فرد در آن‌ها شکل می‌گیرد. تابلوی نام هتل یا رستوران، تابلوی خوشامدگویی و تابلوهای راهنما در مراکز اقامتی رفاهی همه و همه از مواردی هستند که مشتریان را به خود جذب و حظ بصری در ‌‌آن‌ها ایجاد می‌کنند.

متخصصان ما در رنگین‌رسانه نمونه‌های حرفه‌ای و باکیفیتی از این نوع تابلوهای مراکز اقامتی و رفاهی را طراحی و تولید کرده‌اند.

برای سفارش تابلویی که به آن افتخار میکنید، آماده اید؟

عکس تابلو فلکسی
دسترسی سریع
5/5 - (1 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page