تابلو بانک و موسسات مالی

تابلوهای بانک ها و موسسات مالی

نابلوی پشت بام بانک ، تابلو کارگزاری
تابلو بانک رفاه

آیا برای خرید تابلو بانک، تابلو کارگزاری و یا تابلو موسسات مالی نیاز به مشاوره دارید؟ تیم ما آماده راهنمایی شماست.

نشانه‌های صداقت، اعتماد و اعتبار در بانک‌ها

در تابلوسازی رنگین‌رسانه نیاز مشتریان خود را که در حوزهٔ مالی مشغول به فعالیتند، شناسایی کرده و می‌دانیم که اولین انتظار مخاطبان هدف آن‌ها، «صداقت و اعتماد» است. بنابراین با بررسی دقیق نمای ساختمان و محیط اطراف، بهترین محل را برای نصب تابلوی بانک‌ ها، موسسات مالی و کارگزاری ها را انتخاب می‌کنیم و در ادامه با طراحی گرافیکی چشم‌نواز، کیفیت بالای متریال ساخت و نصب، نگهداری و تعمیرات مناسب، تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای اولین قدم برندسازی شما که همان جلب اعتماد مشتریان‌تان است، می‌سازیم.

یکسان‌سازی تابلوهای شعبات بانکی

تابلو بانک ها و موسسات مالی با توجه به تعدد شعبات در سطح شهر و کشور، باید با یکدیگر همخوانی داشته و هویت بصری یکدستی از برند را در برابر دیدگان مخاطبان و مشتریان قرار دهند؛ چرا که کوچکترین تفاوت بصری در این حوزه به‌دلیل ارتباط مستقیمی که به دارایی‌های مردم دارد، سبب ایجاد حس ناامنی در آن‌ها شده و بازخوردی منفی ایجاد می‌کند.

دقت در ساخت انواع تابلو اعم از تابلوی سر در بانک، تابلوهای راهنما، نشانه‌ گذاری ها و حتی تابلوهای تزیینی داخل بانک در شعب مختلف باید هماهنگ با یکدیگر بوده تا به شناخته شدن و به یادسپاری بهتر برند کمک بیشتری کند؛ به‌طوری که حتی در محله‌های ناآشنا نیز بتوان به‌سرعت ساختمان بانک مورد نظر را تشخیص داد و راحتی مراجعه‌کنندگان را رقم زد.

انتقال حس اطمینان به سپرده‌گذاران با طراحی حرفه‌ای تابلوی بانک‌ ها 

نمونه‌ کارهای تابلوسازی رنگین‌رسانه برای بانک‌ها و موسسات مالی را در ادامه می‌توانید ببینید:

با ساخت تابلوهای حرفه‌ای بانکی به مشتریان‌تان «اعتماد» هدیه می‌دهیم.

دسترسی سریع
5/5 - (1 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page