تابلوهای کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی

تابلوهای کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی

تابلو شرکت تعاونی تولیدی گرما آوران پارسه
تابلو کارخانه فرآیند سازان تجهیز بین الملل آیپک
تابلو کارخانه CGJ

آیا برای بررسی قیمت و خرید تابلو کارخانه، تابلو شهرک صنعتی، تابلو کارگاه و یا تابلو راهنما و ایمنی کارخانه نیاز به مشاوره داری؟

انواع تابلوهای مورد نیاز در کارخانه‌ ها، کارگاه‌ ها و مراکز صنعتی

با توجه به بزرگ بودن فضای کارخانه ها و مراکز صنعتی، نصب تابلوها و نشانه های راهنمای استاندارد، بیش از هر چیز، به کارمندان و همکاران مجموعه در تسهیل مسیریابی کمک کرده تا در فضا سردرگم نشده و زمان آن‌ها برای پیدا کردن محل مورد نظرشان به هدر نرود.

تابلوهای سردر کارخانه

تابلوهای سردر کارخانه ها، هویت مکانی آن‌ها را در اولین نگاه مشخص می‌کند و نقش بسیار  مهمی در القاء قدرت، اعتبار و موجودیت کسب و کار و واقعی بودن آن دارد. در واقع یک تابلوی سردر کارخانه چشم‌گیر می‌تواند از اولین گام‌های اجرایی برنامه‌های برندینگ آن باشد.

تابلو راهنمای کارخانه ها و مراکز صنعتی

همان‌طور که پیشتر گفتیم، شهرک های صنعتی و کارخانه ها به دلیل مساحت بزرگ و بخش‌های داخلی فراوانی که دارند، نیاز به بهترین تابلوهای راهنمای دارند تا بازدیدکنندگان و کارمندان کارخانه بتوانند به‌سرعت محل مورد نظرشان را پیدا کنند؛ نصب تابلو راهنمای کارخانه در انواع تابلوهای دیواری و استندهای راهنما در اشکال استاندارد با کیفیت بالا می‌تواند در راستای نیاز هدایت درست افراد در این فضاها تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

تابلوها و علائم ایمنی کارخانه

از ضروریات و استانداردهای هر فضای صنعتی همانند کارخانه‌ ها، فضاهای کارگاهی و شهرک‌های صنعتی، وجود تابلوها و علائم ایمنی است تا خطرات احتمالی را به افراد هشدار داده و احتمال خسارت‌های جانی و مالی را به حداقل ممکن برساند. ما در تابلوسازی رنگین‌رسانه با در نظر گرفتن استانداردها، معیارهای HSE و سازمان آتش‌نشانی اقدام به طراحی و ساخت تابلوهای ایمنی و نشانه‌های هشداردهنده می‌کنیم و ضریب ایمنی در محیط کاری را برای تمام افراد به حداکثر ممکن می‌رسانیم. 

نشانه‌های هدایت‌کننده و هشداردهنده را به‌درستی در کارخانه‌تان نصب می‌کنیم.

تابلوهای صنایع و کارخانه ها
دسترسی سریع
4.5/5 - (2 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page