تابلوهای کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی

تابلوهای کارخانه‌ها و کارگاه‌های صنعتی

تابلو شرکت تعاونی تولیدی گرما آوران پارسه
تابلو سردر ورودی کارخانه فرآیند سازان تجهیز بین الملل آیپک
تابلو کارخانه CGJ

انواع تابلوهای مورد نیاز در کارخانه‌ ها، کارگاه‌ ها و مراکز صنعتی

با توجه به بزرگ بودن فضای کارخانه ها و مراکز صنعتی، نصب تابلوها و نشانه های راهنمای استاندارد، بیش از هر چیز، به کارمندان و همکاران مجموعه در تسهیل مسیریابی کمک کرده تا در فضا سردرگم نشده و زمان آن‌ها برای پیدا کردن محل مورد نظرشان به هدر نرود.

تابلوهای سردر کارخانه

تابلوهای سردر کارخانه ها، هویت مکانی آن‌ها را در اولین نگاه مشخص می‌کند و نقش بسیار  مهمی در القاء قدرت، اعتبار و موجودیت کسب و کار و واقعی بودن آن دارد. در واقع یک تابلوی سردر کارخانه چشم‌گیر می‌تواند از اولین گام‌های اجرایی برنامه‌های برندینگ آن باشد.

تابلو راهنمای کارخانه ها و مراکز صنعتی

همان‌طور که پیشتر گفتیم، شهرک های صنعتی و کارخانه ها به دلیل مساحت بزرگ و بخش‌های داخلی فراوانی که دارند، نیاز به بهترین تابلوهای راهنمای دارند تا بازدیدکنندگان و کارمندان کارخانه بتوانند به‌سرعت محل مورد نظرشان را پیدا کنند؛ نصب تابلو راهنمای کارخانه در انواع تابلوهای دیواری و استندهای راهنما در اشکال استاندارد با کیفیت بالا می‌تواند در راستای نیاز هدایت درست افراد در این فضاها تاثیر به‌سزایی داشته باشد.

تابلوها و علائم ایمنی کارخانه

از ضروریات و استانداردهای هر فضای صنعتی همانند کارخانه‌ ها، فضاهای کارگاهی و شهرک‌های صنعتی، وجود تابلوها و علائم ایمنی است تا خطرات احتمالی را به افراد هشدار داده و احتمال خسارت‌های جانی و مالی را به حداقل ممکن برساند. ما در تابلوسازی رنگین‌رسانه با در نظر گرفتن استانداردها، معیارهای HSE و سازمان آتش‌نشانی اقدام به طراحی و ساخت تابلوهای ایمنی و نشانه‌های هشداردهنده می‌کنیم و ضریب ایمنی در محیط کاری را برای تمام افراد به حداکثر ممکن می‌رسانیم. 

نشانه‌های هدایت‌کننده و هشداردهنده را به‌درستی در کارخانه‌تان نصب می‌کنیم.

تابلوهای صنایع و کارخانه ها
[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
فهرست