تابلو راهنمای اتاق

تابلوی راهنمای اتاق

تابلو راهنمای اتاق یکی از تجهیزات اداری بوده که در معرفی، هدایت و تکریم ارباب رجوع نقش موثری دارد. این تابلوها در اماکن بزرگی مانند بیمارستان و فرودگاه برای جلوگیری از سردرگمی افراد بسیار کاربردی است. (راهنمای زیر جهت افزایش اطلاعات شما پیش از سفارش تابلو راهنمای اتاق یا تابلو سردرب ادارات آماده شده.)

آیا برای خرید یا سفارش تابلو راهنمای اتاق اداری (تابلو سردرب ادارات)، تابلو دفتر، پلاک و تابلو اداری، تابلو ساختمان اداری و دریافت قیمت تابلو سردرب اتاق در 1403 نیاز به مشاوره دارید؟

قیمت تابلو راهنما اتاق در 1403 (متریال پلکسی)

 1. قیمت تابلو راهنما اتاق اداری : 850.000 تا 1.300.000 تومان به ازای ابعاد 20 در 30 سانتی متر.
 2. قیمت تابلو راهنما اتاق سردرب : 950.000 تا 1.550.000 تومان به ازای ابعاد 30 در 40 سانتی متر.

قیمت پلاک رومیزی در 1403 (پلکسی)

 1. قیمت پلاک رو میزی (سایز کوچیک) : 850.000 تا 1.200.000 تومان برای ابعاد 12 در 20 سانتی متر.
 2. قیمت پلاک رو میزی (سایز متوسط) : 900.000 تا 1.400.000 تومان به ازای ابعاد 15 در 25 سانتی متر.
 3. قیمت تابلو رومیزی اداری : شروع از 850 هزار تومان برای ابعاد دوازده در بیست سانتی متر.

قیمت تابلو اداری دیواری

 1. قیمت تابلو اداری استیل (حروف برجسته) : 8.500.000 تا 13.000.000 تومان برای ابعاد 100 در 100 سانتی متر.
 2. قیمت تابلو لوگو اداری پلکسی : 4.700.000 تا 8.000.000 تومان برای ابعاد 100 در 100 سانتی متر.

قیمت تابلو اداری

اهمیت تابلو راهنمای اتاق

فرقی نمی‌کند، شما ممکن است دارای یک ساختمان تجاری یا یک ساختمان اداری و حتی مسکونی باشید. یکی از حیاتی‌ترین ملزوماتی که یک ساختمان یا مجتمع نیاز دارد، تابلو هایی برای مشخص کردن بخش های مختلف آن است. به گونه ای که علاوه بر معرفی هر واحد، ترتیب و زیبایی خاصی به ساختمان شما بدهد. تابلو سردرب اتاق در بخش تابلو های داخلی ( indoor-signage ) قرار می‌گیرند. ما در این بخش قصد داریم شما را با انواع این پلاک ها و قابلیت آنها آشنا کنیم.

خوشبختانه با وجود دستگاه های پیشرفته برش و لیزر و CNC در تابلوسازی رنگین رسانه، میتوان برای هر شرایط مورد توجه شما تابلو هایی مخصوص برای همان جا در نظر گرفت که این کار با دقت بالا صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما آماده خواهد شد.

نمونه تابلو پزشکان - تابلوی راهنمای اتاق دکتر

مزایای تابلو راهنمای اتاق ادارات

 • مسیریابی راحت : تابلو سردرب اتاق این امکان را می دهد که در کمترین زمان اتاق مقصد خود را بیابید و گمراه نشوید.
 • نظم سازمانی : اکثر سازمان ها، ادارات و حتی هتل ها با استفاده از تابلو سردرب اتاق کمک به افزایش نظم و مدیریت ساده تر مجموعه خود میکنند. حال فکر کنید که هیچ کدام از این تابلوها استفاده نمی کردند و چه آشفتگی درون سازمانی بوجود می آمد.
 • زیبایی درب ورودی : شما می توانید با انتخاب تابلو دفتر مدیریت مناسب و شکیل، چهره ای زیبا به سردرب اتاق خود در اداره یا شرکت بدهید.
تابلو عنوان اتاق

انواع تابلو راهنمای اتاق

تابلو های سردرب اتاق در انواع ابعاد ها بصورت پلاک هایی مستقل قابل اجرا هستند که با توجه به نیاز مشتری به دسته ها و در زمینه های مختلفی کاربرد دارد که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. خلاقیت و زیبایی یکی از ارکان اصلی در صنعت تابلوسازی می باشد.

اگر شما به دنبال سفارش تابلو راهنمای اتاق هستید، مطمئناً خوهان تابلویی زیبا و شیک با قیمتی مناسب خواهید بود. این تابلو ها، در حالت کلی با پلکسی گلاس ساخته می شوند ولی در تیم تابلو سازی رنگین رسانه انواع متریال مختلف مانند پلکسی های رنگی و شیشه ای، مولتی استایل های نقره ای و طلایی، مولتی استایل های آینه ای و مات، کامپوزیت، فلز، کاغذ و … با طرح های گونانون ترکیب شده و خروجی آن تابلویی با کیفیت با شرایط خاص شما می باشد.

استانداردهای کیفی ساخت تابلو اداری و سردرب

 • استقامت بسیار خوب در برابر سقوط و ضربه دیدن.
 • قابلیت شست و شو بدون کمترین آسیب دیدگی و مقاومت عالی در برابر آّب، مواد شیمیایی، اکسیداسیون و …
 • استفاده از فونت مناسب با خوانایی بالا و زاویه دید عالی از جهات مختلف.
 • امکان تغییر اطلاعات پلاک و اضافه سازی اطلاعات به صورت رنگی.
 • عدم وجود مشکلات مثل بازتاب نور لامپ در تابلو و هرگونه رفلکسی که موجب خرابی دید مراجعین داخل ساختمان شود.
تابلوهای اداری مدرن

تابلوهای اداری مدرن

دسته بندی تابلو اداری بر اساس کاربرد

 • تابلوهای اطلاع رسانی و اعلانات.
 • تابلو های نام یا سمت اشخاص (مثل:‌ علی راد، وکیل پایه یک دادگستری)
 • تابلوهای هدایت مسیر و ایمنی. (مثل آمفی تئاتر و خروج اضطراری)

دسته بندی تابلو اداری بر اساس شیوه نصب و اتصال

1- مگنتی. 2- ریلی. 3- پشت چسبدار. 4- دولایه پیچی. 5- اسپیسر

تابلو راهنمای اتاق لوکس

تابلو راهنمای اتاق شرکت

انواع تابلو اداری مدرن

وقت آن رسیده است که تابلوهای اداری از حالت قدیمی خود بیرون آمده و جای خود را با تابلو اداری مدرن و شیک عوض کنند. انواع تابلوهای چوبی، کامپوزیتی، آلومینیومی، فلزی و … همگی می‌توانند تغییرات بزرگی را در ظاهر فضای اداره‌ها و شرکت‌ها رقم بزنند.

تابلو اداری دیواری چه کاربردی دارد؟

تابلو اداری دیواری می‌تواند به عنوان تابلو راهنما، اطلاعات و … ساخته شود که انواع مختلفی دارد و مسئولین می‌توانند متناسب با فضای اداره، بهترین نوع تابلوها را انتخاب کنند ولی غیر از این، تابلوهای دیواری جنبه زیبا کردن محیط و کاهش خشکی اتاق‌های کار را نیز دارند.

تابلو اداری دیواری

تابلو اداری دیواری فلزی

تیم رنگین رسانه با سال ها فعالیت در زمینه ساخت انواع تابلو اداری، تابلو سردرب، تابلو نام اتاق و دفتر مدیر عامل، پلاک اداری و … آماده ارائه مشاوره رایگان و قدم به قدم به شما برای اتخاذ بهترین تصمیم میباشد. همین الان با تیم فنی رنگین رسانه تماس حاصل بفرمایید.

تابلو راهنمای دیواری

از مهمترین عناصر راهنمایی مراجعین به ساختمان، تابلوهای راهنمای دیواری است. زمانی که وارد یک اداره یا ساختمان می‌شوید، از کجا باید بفهمید که واحد مورد نظر شما در کدام طبقه و کدام بلوک است؟ حتی اگر اسم واحد و طبقه را بدانید چطور باید هدایت شوید تا به مقصد برسید؟

همه این ها نیاز ما به سفارش تابلو راهنمای اتاق دیواری را نشان می‌دهند.

تابلو دفتر مدیریت

تابلوی دفتر مدیریت یا هر واحد دیگری در یک اداره یا شرکت نشان دهنده این است که در مجموعه شما همه چیز سر جای خودش قرار دارد و هیچ کس سر در گم نمی شود.

هر شرکت، سازمان یا دفتر کار دارای اتاق های مختلفی است که در آن افرادی مشغول به کار هستند. زمانی که با مراجعین جدیدی طرف هستیم که وارد اداره ما میشوند نقش تابلو دفتر مدیریت یا تابلو حسابداری، تابلو امور مالی، تابلوی واحد فروش و بازاریابی و به طور کلی تابلو راهنمای اتاق بسیار پر رنگ می‌شود. سفارش تابلو راهنمای اتاق باعث میشود تا افراد به راحتی محلی را که باید به آنجا مراجعه کنند را پیدا کنند.

تابلو سردر واحد

تابلو اداری آلومینیوم

تابلو های اداری از متریال های مختلفی مثال آلومینیوم، پلکسی‌گلاس، مولتی‌استایل و سایر متریال های مشابه ساخته می‌شوند. تابلوهای که از ورق و آلیاژهای آلومینیوم ساخته می شوند. به تابلو اداری آلومینیوم معروفند. و در بین مردم به همین نام معروف شده است. این تابلوها در تمام مراکز اداری، سازمانی ، شرکتی و دانشگاهی و مراکز درمانی استفاده می‌شوند.

یکی از مزایایی که باعث میشود از آلومینیوم برای ساخت تابلو راهنمای اتاق استفاده شود، مقاومت بسیار زیاد آن در برابر رطوبت و ظاهر زیبایش است. این دو عامل سبب به وجود آمدن علاقه زیاد به استفاده از تابلو اداری آلومینیوم شده.

تابلو سردر مدیریت آلومنیومی

تابلو سردرب اداری

هر اتاق اداری به یک تابلو نیاز دارد تا مانع از ایجاد تردد اضافی و تلف شدن وقت و انرژی مراجعین شود. تابلو راهنمای اتاق اداری با متریال و اجناس مختلفی با توجه به طرح گرافیکی اولیه اجرا می شود. تابلو ها ابعاد و و شکل های مختلفی دارند زیبایی دو چندانی را نیز به فضای شرکت اضافه می‌کنند.

ساخت تابلو اداری

در ساخت تابلو های اداری همانطور که قبلاً گفته شد علاوه بر استفاده از متریال های مختلف از دستگاه ها و تجهیزات متفاوتی نیز استفاده می شود. بخشی از کار توسط دستگاه های برش فلز و آلومینیوم و پلکسی گلاس انجام می‌شود. سپس طرح گرافیکی و متن تابلو روی آن چاپ یا حک می شود.

تابلو عنوان شرکت

برای دریافت آخرین قیمت تابلو سردرب ادارات،‌ قیمت تابلو دفتر وکالت و قیمت تا سردرب اتاق همین الان با ما تماس بگیرید. از ایده پردازی تا ساخت و نصب تابلو راهنمای اتاق اداری در کنار شما هستیم.

قیمت تابلو سردرب اتاق

در هر پروژه ساخت تابلو سر درب اتاق قیمت می‌تواند یکی از عوامل تاثیرگذار باشد اما نکته این است آیا قیمت همه چیز است؟ احتمالاً پاسخ شما هم کلمه خیر است. شما دوست ندارید که هیچ وقت کیفیت فدای قیمت شود و کاری را که برای آن زحمت کشیدید و بدترین شکل اجرا و نصب شود.

در یک پروژه مسکونی یا اداری یا شرکتی قیمت تابلو سردرب اتاق تابلو راهنما و یا علائم ایمنی برحسب نوع متریال استفاده شده و طرح و کیفیت ساخت مشخص می شود. ما به مشتری گزینه های مختلفی را پیشنهاد می دهیم که همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند تا مشتری به تواند متناسب با بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب کند.

تابلو نام شرکت ایده ورزان سیستم

نمونه تابلوی دفتر مدیریت و اتاق ادارت

تصاویر زیر بخشی از نمونه کارهای تابلوسازی رنگین رسانه در زمینه ساخت و نصب تابلو سردرب اتاق در واحد های اداری میباشد. آماده ارائه مشاوره کامل به شما پیش از سفارش تابلو راهنمای اتاق اداری هستیم.

تابلو دفتر مدیریت

تابلو دفتر مدیریت

قیمت تابلو اتاق ادارات

قیمت تابلوهای اتاق ادارات عدد بسیار ناچیزی است در مقابل ارزش و کیفیتی که این تابلوها برای اتاق ادارات ایجاد می‌کنند. قیمت تابلو اتاق ادارات همانطور که در بالا گفته شد با توجه به متریال و کیفیت ساخت محاسبه و برآورد می شود. مدت ارائه قیمت های بهینه و منصفانه تمام تلاش خود را می کنیم مشتریان را راضی نگه داریم. (تلفن تماس برای دریافت قیمت تابلو اتاق ادارات 02126712711)

قیمت تابلو دفتر وکالت

وکلا از قدیم به انتخاب انتخاب تابلو دفتر شیک برای دفتر وکالت معروف بودند و همیشه حساسیت زیادی برای ساخت و سفارش یک تابلو دفتر وکالت به خرج می‌دهند. دپارتمان تولید تابلوهای دفتر و طبقات در رنگین‌رسانه این اطمینان را به وکلای عزیز میدهد که بهترین گزینه را متناسب با فضای کار این عزیزان پیشنهاد می دهد. (تلفن تماس برای دریافت قیمت تابلو دفتر وکالت 02126712711)

تابلو سر در اتاق دکتر

تابلو سر در اتاق دکتر

متریال ساخت تابلو راهنما چیست؟

رایج ترین مواد برای ساخت تابلو اداری موارد زیر میباشند.

1- پلکسی. 2- چوب ترموود. 3- فلکسی. 4- آلومینیوم. 5- کامپوزیت.

مشتریان اصلی سفارش تابلو سردرب

1- ادارات و سازمان های دولتی، نیمه خصوصی و خصوصی. 2- ساختمان های تجاری. 3- شرکت ها و استارتاپ ها. 4- موسسات مالی و بانک ها. 5- کارخانه ها و مراکز صنعتی. 6- بیمارستان ها و درمانگاه ها. 7- ترمینال و فرودگاه ها. 8- سالن های تئاتر و سینما و … همگی جز مشتریان اصلی خرید تابلو سردرب اداری هستند.

تابلو سر درب

تابلو سر درب

خرید تابلو اداری

مراحل سفارش و خرید تابلو اداری عبارت است از:
 • مشورت کردن با کارشناسان تابلو اداری تیم رنگین رسانه.
 • بررسی محیط اداری و بررسی مکان‌های نیازمند تابلو.
 • طراحی تابلوهای اداری مطابق سلیقه شما.
 • انجام برش‌های مورد نیاز تابلو با دستگاه‌های پیشرفته.
 • تعبیه لامپ‌ها در صورت نیاز تابلو اداری به منبع نور.
 • نصب تابلو اداری مورد نظر روی زیرساز.
 • شروع مرحله نصب تابلوهای ادارات در محل مشخص شده.
 • انجام خدمات پس از فروش تابلوها.
نصب تابلوی راهنمای اتاق و تابلو اداری دیواری

نصب تابلوی راهنمای اتاق و تابلو اداری دیواری

تابلو اداری دیجی کالا، ترب بهتره یا طراحی اختصاصی؟

همیشه هویت بصری و اعتبار برند داخل ادارات، شرکت‌ها و … اهمیت ویژه‌ای داره و یکی از موثرترین مواردی که در حفظ برند شما نقش داره، تابلوهای در معرض نمایش هستن.
بنابراین، بهتره به جای این که تابلوهای آماده داخل ترب، دیجی کالا و … رو خریداری کنید، یک تابلوی اختصاصی باکیفیت رو با قیمتی مشابه سفارش بدید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

چاپ تابلو اداری در رنگین رسانه انجام میشود؟

تیم فنی رنگین رسانه امکان ساخت هر نوع تابلو اداری با هرگونه چاپ را دارا میباشد.

چاپ تابلو اداری

چاپ تابلو اداری

تابلو راهنما اتاق چوبی

یکی از خدمات تخصصی تیم رنگین رسانه، ساخت تابلو راهنما اتاق چوبی هست. تابلوهایی با زمینه چوبی مزایای زیادی رو برای مشتریان به همراه دارن به خصوص اگه باکیفیت و خلاقیت بالایی ساخته بشن:
 • ظاهری شیک و جذاب.
 • نظافت آسان.
 • امکان ترکیب با دیگر متریال‌ها از جمله فلز، استیل و …
 • ماندگاری بالا.
 • مقاومت در برابر رطوبت و گرمای شدید.

تیم فنی رنگین رسانه با سالها فعالیت تخصصی در زمینه انواع تبلیغات محیطی برای ادارات و سازمان ها، آماده ارائه مشاوره گام به گام به شماست.

راهنمای انتخاب تابلوی دفتر، سازمان یا ادارات

زمانی که قصد دارید تابلوی راهنمای اتاق یا به طور کلی تابلوهای اداری را تهیه کنید؛ باید به برخی نکات توجه داشته باشید تا تابلو‌های شما جلوه بهتری داشته باشند. همچنین فضای راهرو‌ها و اتاق‌ها را زیباتر کنند. این نکات به شما در انتخاب تابلوی بهتر کمک می‌کنند.

 • رنگ تابلو راهنمای اتاق.
  (رنگ تابلو اداری باید به گونه‌ای باشد که جدیت فضا و جو اداری را حفظ کند و نظم محیط را برهم نزند. اگر برای باقی وسایل موجود در اتاق‌ها رنگ خاصی در نظر گرفته‌اید تابلوی سردر اتاق نیز می‌تواند با آن رنگ‌ها هماهنگ باشد.)
 • جنس تابلوی اداری.
  (برای انتخاب نوع تابلو و جنس آن بهتر است به سراغ جنس‌هایی مانند استیل بروید. زیرا تابلو‌هایی مانند چلنیوم، پلاستیک یا فلکسی چندان مناسب فضای اداری نیستند و بهتر است تابلو‌ با جنس‌های دیگر را انتخاب کنید.)
 • نوع فونت تابلو.
  (فونت نوشته‌های روی تابلو باید به گونه‌ای باشد که از فاصله دورتر به خوبی دیده شود و از نزدیک نیز چندان بزرگ نباشد که زیبایی خود را از دست بدهد. همچنین بهتر است از فونت‌های اداری استفاده نمایید.)
 • اندازه تابلو اداری.
  (اندازه تابلو بهتر است تا جای ممکن کوچک باشد و فضای زیادی را در کنار در اتاق اشغال نکند. البته اندازه را آن قدر هم کوچک نکنید که نوشته‌ها به خوبی خوانده نشوند.)
 • کیفیت تابلوی راهنمای اتاق.
  (یکی از مهمترین عوامل قیمت گذاری تابلوهای اداری، کیفیت متریال ساخت تابلو است. تابلوهای ارزان خیلی سریع ظاهر اولیه خود را از دست میدهند و عمر کوتاهی خواهند داشت.)

تیم فنی رنگین رسانه با سالها تجربه در زمینه ساخت انواع تابلوهای اداری و همکاری با بزرگترین برندهای ایران، آماده ارائه مشاوره قدم به قدم و چند مرحله ای به صورت رایگان به شما میباشد.

نکات نگهداری از تابلو اتاق های اداری

با توجه به متریال مورد استفاده در تابلوها و محیطی که اون‌ها رو نصب می‌کنید، شرایط نگهداری از تابلو اتاق‌های اداری متفاوت هست.

برای آگاهی نسبت به این موضوع که چطوری شست‌وشوی تابلوها رو انجام بدید، قبل از اقدام با پشتیبانی رنگین رسانه مشورت کنید تا با توجه به متریال استفاده شده، مناسب‌ترین شیوه شست‌وشوی تابلوها رو بهتون پیشنهاد بدن.

همینطور اگر تابلوهای مورد استفاده‌ی شما در فضای باز و در معرض نور شدید خورشید قرار دارن، توسط ارتباط با پشتیبانی سایت رنگین رسانه از نحوه‌ی حفظ اون‌ها از آسیب‌های مختلف مثل زنگ زدگی، رنگ پریدگی، نفوذ گرد و غبار و … مطلع بشید.

سردرب اتاق اداری

سردرب اتاق اداری

تابلو های اداری مدرن

مدرن بودن تابلوهای اداری رو می‌تونیم از چند جهت مورد بررسی قرار بدیم. یکی از مولفه‌هایی که تابلوهای اداری رو به سمت مدرن بودن میبره، متریال مورد استفاده و نوع تابلو هست مثلا تابلو چوبی، آلومینیومی، کامپوزیت و … که هر کدوم این‌ها مزایای خاص خودشون رو دارن.

برای مثال، تابلو آلومینیومی قیمت مناسبی داره و به راحتی می‌تونید هر طرحی رو روی اون پیاده‌سازی کنید.

تابلوهای کامپوزیت از این جهت که قابلیت چاپ حروف برجسته روی اون‌ها وجود داره، زیبایی خاصی به فضای اداری می‌بخشن.

تابلوهای چوبی هم با توجه به نوع چوبی که استفاده میشه قیمت متفاوتی دارن ولی عموما از ماندگاری بالایی برخوردارن.

از جهت دیگه، تابلوها از نظر نوع برش هم می‌تونن به سمت مدرن شده پیش برن. مثلا تابلوهایی که به صورت گرد یا مربع برش داده میشن این روزها مدرن به حساب میان.

یک سری موارد دیگه هم هستن که تابلوها رو مدرن می‌کنن مثلا استفاده از نور در قسمتی از تابلوها که این کار علاوه بر کمک به خوانایی تابلو، جلوه‌ی خاصی هم به اون محیط میده.

تابلو راهنمای اتاق صنعتی

تابلو راهنمای اتاق صنعتی

چرا سفارش تابلو راهنمای اتاق از رنگین رسانه؟

 • ما در رنگین‌رسانه به استفاده از مواد اولیه با کیفیت و دقت در ساخت معروف هستیم و گواه آن نظرات مشتریان ما است.
 • گروه رنگین رسانه به دلیل سال ها فعالیت حرفه ای در زمینه ساخت تابلو راهنمای اتاق اداری و همکاری با برترین برندهای کشور به خوبی از نیازهای شما آگاه است و آماده بوده تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به شما تقدیم کند.
 • تمامی محصولات راهنمای اتاق رنگین رسانه اعم از تابلو دفتر مدیریت،‌ تابلو دفتر وکالت، پلاک اداری و … دارای گارانتی 36 ماهه میباشند.
 • تیم رنگین رسانه به تمامی ادارات و سازمان ها، شرکت ها و ساختمان های تجاری، موسسات مالی، کارگزاری ها،‌ مراکز تولید و صنعتی و … به صورت کاملا رایگان تمامی مشاوره های لازم در زمینه ساخت تابلو سردرب را میدهد.

برای اطلاع از آخرین قیمت برای خرید تابلو سردرب ادارات و سفارش تابلو راهنمای اتاق مورد نظرتان همین الان با تلفن  02126712711 تماس حاصل بفرمایید.

تابلو راهنمای اتاق شیشه ای

تابلو راهنمای اتاق شیشه ای

خدمت بازدید رایگان برای ساخت تابلو راهنمای اتاق

پس گفت و گوی شما با کارشناسان ما و رسیدن به جمع بندی اولیه از نیازهای شما،‌ کارشناس متخصص برای بازدید به ساختمان اداری شما آمده و چک لیست زیر را برای پیشبرد پروژه ساخت تابلو اداری انجام میدهد.

 1. مسیریابی و انتخاب بهترین مکان برای مشاهده تابلو یا پلاک اداری.
 2. زوایا، ظاهر و نوع ساخت و ساز ساختمان محل نصب تابلو.
 3. روش مناسب برای نصب تابلو سردرب اداری.
 4. نحوه ورود برق به تابلو. (در صورت استفاده از لایت باکس و …)
 5. مسائل ایمنی برای اجرای پروژه.
 6. اندازه‌گیری و تهیه تصاویر میدانی.
تابلو اتاق مدیریت

تابلو اتاق مدیریت

جمع بندی تابلوهای راهنمای ادارات :

تابلو راهنما اداری چیست؟

به تابلوهایی که در سر در اتاق اداری یا کنار ورودی دفتر (در راهرو یا محوطه) نصب میشود، تابلو راهنما میگوییم. این تابلو‌ها مناسب انواع ادارات، سازمان ها، شرکت ها و تولیدی ها میباشند. هدف از نصب این تابلوها،‌جلوگیری از گم شدن افرادی است که برای اولین بار وارد مجموعه ما میشوند.

قیمت تابلوهای راهنما بر چه اساسی مشخص میشود؟

جنس تابلو، نوع متریال، اندازه تابلو، نوع نورپردازی و … عوامل تعیین کننده قیمت تابلوهای اداری هستند. برای اطلاع از قیمت دقیق تابلو‌ها می‌توانید با رنگین رسانه تماس حاصل فرمایید.

آیا نصب تابلو راهنمای اتاق به صورت رایگان انجام می‌شود؟

بله. نصب انواع تابلو یا پلاک اداری در رنگین رسانه رایگان است.

در انتخاب تابلو برای اتاق مدیریت حتما از مشاوره تخصصی رنگین رسانه استفاده نمایید.

در انتخاب تابلو برای اتاق مدیریت حتما از مشاوره تخصصی رنگین رسانه استفاده نمایید.

آیا به دنبال تابلو دفتر مدیریت، تابلو نام اتاق، تابلو پشت درب،تابلو عنوان اتاق، تابلو سردرب ادارات، تابلو سردرب اتاق و یا به طور کلی تابلو راهنما هستید؟ همین الان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان فنی رنگین رسانه شما را به صورت قدم به قدم و کاملا رایگان راهنمایی کنند.

کلید واژه ها :
سفارش تابلو راهنمای اتاق اداری + قیمت 1403.
تابلو سردرب ادارت. قیمت تابلو سردرب اتاق. ساخت تابلو اداری. تابلو اداری آلومینیوم.
قیمت تابلو دفتر وکالت. تابلو دفتر مدیریت. پلاک اداری. تابلو راهنمای دیواری. تابلو نام اتاق. گارانتی 36 ماهه خرید انواع تابلوی اداری. تابلو مدیرعامل. تابلو اتاق جلسات. تابلو پلاک. تابلو دفتر.تابلو درب ورودی. تابلو ورودی اتاق. تابلو معرفی اتاق. تابلو واحد.

دانلود نسخه PDF این مقاله آموزشی

دانلود PDF راهنمای خرید تابلو راهنمای اتاق

دسترسی سریع
4.8/5 - (34 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page