تابلو راهنمای اتاق

جزئیات طراحی تابلو راهنمای اتاق

جزئیات طراحی تابلو راهنمای اتاق

تابلو راهنمای اتاق چیست؟

تابلو راهنمای اتاق یکی از تجهیزات اداری بوده که در معرفی، هدایت و تکریم ارباب رجوع نقش موثری دارد. این تابلوها در اماکن بزرگی مانند بیمارستان و فرودگاه برای جلوگیری از سردرگمی افراد بسیار کاربردی است.

فرقی نمی‌کند، شما ممکن است دارای یک ساختمان تجاری یا یک ساختمان اداری و حتی مسکونی باشید. یکی از حیاتی‌ترین ملزوماتی که یک ساختمان یا مجتمع نیاز دارد، تابلو هایی برای مشخص کردن بخش های مختلف آن است. به گونه ای که علاوه بر معرفی هر واحد، ترتیب و زیبایی خاصی به ساختمان شما بدهد. تابلو سردر اتاق در بخش تابلو های داخلی ( indoor-signage ) قرار می‌گیرند. ما در این بخش قصد داریم شما را با انواع این پلاک ها و قابلیت آنها آشنا کنیم.

خوشبختانه با وجود دستگاه های پیشرفته برش و لیزر و CNC در تابلوسازی رنگین رسانه، میتوان برای هر شرایط مورد توجه شما تابلو هایی مخصوص برای همان جا در نظر گرفت که این کار با دقت بالا صورت گرفته و در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما آماده خواهد شد.

مزایای تابلو راهنمای اتاق

مسیریابی راحت

تابلو راهنمای اتاق این امکان را می دهد که در کمترین زمان اتاق مقصد خود را بیابید و گمراه نشوید.

نظم سازمانی

اکثر سازمان ها و ادارات و حتی هتل ها که از تابلو راهنمای اتاق استفاده می کنند از نظم و مدیریت کاملی برخوردار هستند، حال فکر کنید که هیچ کدام از این تابلوها استفاده نمی کردند، آشفتگی درون سازمانی زیادی بوجود می آمد.

زیبایی درب ورودی

شما می توانید با انتخاب تابلو راهنمای اتاق مناسب و شکیل، چهره ای زیبا به سردر اتاق خود بدهید.

انواع نمونه های تابلو راهنمای اتاق

تابلو های سردر واحد در انواع ابعاد ها بصورت پلاک هایی مستقل قابل اجرا هستند که با توجه به نیاز مشتری به دسته ها و در زمینه های مختلفی کاربرد دارد که به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد. خلاقیت و زیبایی یکی از ارکان اصلی در صنعت تابلوسازی می باشد. اگر شما به دنبال یک تابلو راهنمای سردر اتاق هستید مطمئناً دنبال تابلویی زیبا و شیک با قیمت مناسب خواهید بود. این تابلو ها، در حالت کلی با پلکسی گلاس ساخته می شوند ولی در تیم تابلو سازی رنگین رسانه انواع متریال مختلف مانند انواع پلکسی های رنگی و شیشه ای، مولتی استایل های نقره ای و طلایی، مولتی استایل های آینه ای و مات، کامپوزیت، فلز، کاغذ و … با طرح های گونانون ترکیب شده و خروجی آن تابلویی با کیفیت با شرایط خاص شما می باشد.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

فهرست