تابلو دوبل و ترکیبی

تابلوهای دوبل و ترکیبی

تبلیغات محیطی، بخشی از تبلیغات است و خلاقیت رکن اصلی تبلیغات!

بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند به‌جای استفاده از یک سبک همیشگی، به تغییر و نوآوری در طراحی و ساخت تابلو خود بپردازند تا از مزیت هر سبک و نوع تابلو در یک‌زمان و مکان استفاده کنند.

امروزه با گسترش طراحی‌ تابلوها و ظهور متریال‌های مختلف مانند ( چلنیوم،تابلو پلاستیک،تابلو استیل، تابلو کامپوزیت، فلکسی و…)، می‌توان انواع تابلوها را باهم ترکیب کرد تا تابلویی لوکس و خاص متناسب باسلیقه مخاطبان ایجاد کرد.

اصطلاحا به این دسته از تابلو های تبلیغاتی یا تابلو سردر مغازه تابلو دوبل و ترکیبی گفته می‌شود.

در ترکیب تابلوها می‌توان انواع مختلف متریال ها رو با نورپردازی‌های متفاوت ایجاد کرد.

حروف دوبل و ترکیبی - تابلوسازی رنگین رسانه

مزیت تابلو دوبل و ترکیبی :

احتمال اینکه طرح یا لوگوی شما به صورت عادی قابل ساخت نباشد یا بعد از ساخت آن چیزی نباشد که شما انتظار آن را دارید. با این روش می‌توان انواع طرح‌های گرافیکی را به تابلوهایی با قابلیت ساخت تبدیل کرد.

1- ممکن است طرح شما در هرجایی یا به هر صورتی قابل‌نصب نباشد.
2- گروه تابلو سازی رنگین رسانه در کارگاه می‌توانند پیشنهادهای مختلفی از ترکیب جنس‌ها را به شما بدهند.
3- مطمئناً یکی از ویژگی اصلی هر تابلو، نورپردازی و نحوه اجرای آن است. خوشبختانه می‌توان با انواع روش‌های ساخت تابلو، نورپردازی‌های گوناگونی را ایجاد نمود.
4- هر تابلویی و هر جنسی مزیت و ویژگی‌های خود را دارا است.
5- شما در این صورت از تمامی آن‌ها یا ترکیبی از مزیت‌های هر تابلو می‌توانید استفاده کنید تا در این صورت، هم در روز و هم در شب تابلوی فروشگاه یا سردر مغازه‌تان جلوه و زیبای متفاوتی داشته باشند.
6- حتماً از تأثیر رنگ بر دیدگاه مشتریان آگاه هستید و می‌دانید که استفاده از رنگ‌های مختلف می‌تواند چه تأثیری در انتخاب مشتریان بگذارد. اگر طرح شما به نحو احسنت ترکیب‌بندی شود می‌تواند تابلوی یا نشان شمارا در حضور مشتریان، لوکس و خاص نشان دهد. این تمایز شما و کسب‌وکارتان را بااعتبار و ارزش بیشتری در ذهن مخاطب می‌گنجاند.
7- ازآنجایی‌که هر متریال ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارد، شما با ترکیب آن‌ها می‌توانید به‌طور چشمگیری دید و جلوه تابلوی‌تان را در نگاه مشتریان افزایش دهید.

حروف دوبل و حروف ترکیبی - تابلوسازی رنگین رسانه
ساخت تابلو مغازه در رنگین رسانه

آیا واقعاً شما نیاز به این تمایز دارید؟

برای پاسخ به این سؤال باید اول از خودتان شروع کنید. باید ببینید که مشتریانتان چه دسته از افرادی هستند و نیاز دارند که با ترکیبی خاص، آن‌ها را تحت تأثیر قرارداد یا نه. باید دید که در وهله اول هزینه کار مهم است یا زیبایی کار.

لازم به ذکر است که گاهی ممکن است هزینه‌ای برای یک تابلو معمولی را با ترکیبی خلاقانه به یک تابلو دوبل و ترکیبی با هزینه بسیار کمتر تبدیل نمود.

انواع تابلو دوبل و ترکیبی:

ما می‌خواهیم شمارا با چند مدل این ترکیب‌های خلاقانه، زیبا، فانتزی و کلاسیک آشنا کنیم.

به تجربه ثابت شده فروشگاه‌هایی که دارای تابلوهای زیبا و چشمگیر هستند شانس بیشتری برای انتخاب شدن توسط مشتریان دارند.

ثبت سفارش طراحی و ساخت تابلو دوبل و ترکیبی :

برای مشاهده نمونه های  اجرا شده تابلو دوبل و ترکیبی توسط گروه گروه تابلو سازی رنگین رسانه میتوانید به صفحه نمونه کارها مراجعه و جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش ساخت تابلو دوبل و ترکیبی میتوانید با شماره های ۰۲۱۸۸۸۲۹۸۲۱ و  ۰۲۱۸۸۳۴۵۴۱۹ تماس حاصل فرمایید

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

دسترسی سریع
5/5 - (1 امتیاز)
فهرست

You cannot copy content of this page