مشاوره و برآورد هزینه

مشاوره ساخت تابلو

مشاوره تابلوسازی

مشاوره تابلوسازی

تجارب عالی با درک و برقراری ارتباط آغاز می شود.

برند و امکانات خود را در کانون توجه قرار دهید

ما اعتقاد داریم ایجاد یک تابلوی کامل به معنای ساختن تابلویی است که وقتی مخاطبان می بینند شگفت زده می شوند و به دیگران هم نشان می دهند و بر آنها نیز تأثیر می گذارند. ما با بحث در مورد قسمت بازاریابی ساخت تابلو شروع می کنیم و اهداف و انتظارات کسب و کار شما را مرور می کنیم. سپس در عمق بیشتری جستجو می کنیم تا بهترین راه ها را برای استفاده از دستورالعمل ها و رنگ های تجاری شما برای ارتقا برند شما پیدا کنیم.

از آنجا ، ما از نقطه نظر اجرایی و تجهیزات مورد نیاز به پروژه نگاه می کنیم. این امر بر کسانی تأثیر می گذارد که نگهداری روی تابلو را انجام می دهند. آنها باید بدانند که چگونه تابلو بر روی ساختمان و اجزای الکتریکی نصب و ثابت می شود و همچنین اینکه تابلو با دوام و ماندگاری طولانی ساخته شده است. با استفاده از این اطلاعات، ما می توانیم با کارمندان طراحی خود بنشینیم و چشم انداز شرکت شما را زنده کنیم.

دید. دید. دید.

هدف اصلی ما این است که بهترین تابلو را با بیشترین امکان دیده شدن به مشتریان عزیز ارائه دهیم. ما با پرسیدن سوالات صحیح برای رسیدن به این هدف به خود می بالیم. در حالی که راهنمای برندینگ و هویت بصری برند شما کاملاً در استراتژی ما نهفته است، و به آن توجه میکنیم. ما همچنین می خواهیم اطمینان پیدا کنیم که مانعی برای مشاهده تابلو وجود نداشته باشد. به عنوان مثال ، اگر ساختمانی که تابلو روی آن نصب است از رنگ تیره تری برخوردار باشد، ما رنگی مناسب تر برای تابلوی شما پیشنهاد می کنیم تا بتواند واقعاً خودنمایی کند. حروف برجسته نشانه شما همچنین می تواند به بهبود دید کمک کند.

ساختن تابلوها یک سرمایه گذاری است و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بیشترین سود را از پول خود خواهید گرفت.

تابلوهای فضای داخلی و خارجی

شرایط مختلفی برای انواع مختلف تابلوها وجود دارد. تابلوهای داخلی و خارجی تاثیر و پویایی کاملاً جداگانه ای دارند و تبادل نظر در مورد آن‌ها با هر مشتری مهم است. تمرکز یک تابلوی بیرونی بیشتر مربوط به برندینگ و نمایش برند است . ما در مورد نوع تابلو مورد نظر خود در مرحله مشاوره بحث و تبادل نظر خواهیم کرد.

این که آیا یک تابلو دایره ای یا یک تابلوی یادبود با برخی از معماری است ، ما با شما کار خواهیم کرد تا آنچه برای شرکت شما مناسب است پیدا کنیم.

در حالی که تابلوهای فضای بیرونی از نظر نوع اجرا وابسته به محیط پیرامون خود و قوانین شهری هستند، اما تابلوهای داخلی تمرکز بیشتری بر ارزش زیبایی دارند و یک شکل گرافیکی را به شکل حرفه ای به تصویر می‌کشند. چه تابلوی شما در یک دفتر شرکت یا یک محل پذیرش نصب و نمایش داده شود، به طور معمول اولین تابلوی داخلی اولین تاثیر احساسی کسب و کار شما هنگام ورود افراد به ساختمان را ایجاد می‌کند. ما در مورد اینکه استفاده از چه متریالی از نظر بصری بیشتر جذاب خواهد بود بحث و تبادل نظر خواهیم کرد، البته در حالی که احساس و فلسفه برند شما را نیز در نظر می گیریم. فرآیند مشاوره تابلوسازی اولین قدم در ایجاد تابلویی است که می توانید برای سال‌های آینده به آن افتخار کنید.

مشاوره تابلو سازی

مطمئنا زمانی که نیاز به سفارش تابلو مغازه دارید، این سؤال برایتان پیش می‌آید که هزینه و قیمت طراحی و ساخت انواع تابلو مغازه چقدر است؟ چه مبلغی باید برای تابلو مغازه در نظر بگیرم؟ بهترین راه‌حل برای رسیدن به یک پاسخ صحیح و برآورد هزینه، مشاوره با متخصصین تابلوسازی رنگین رسانه است. می‌توانید با یک تماس با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

تجربه و هنر ما طی سالیان گذشته با داشتن رزومه‌ای قوی و حرفه‌ای همراه با شرایط و سلیقه شما و همچنین استفاده از متریال درجه یک تابلوسازی سبب تولید یک تابلو مغازه یا تابلوی فروشگاه و یا یک تابلوی شرکتی و سازمانی عالی خواهد شد.

شما کارفرمایان محترم می توانید قبل از ارائه هر سفارش کاری به گروه رنگین رسانه، از مشاوره‌های رایگان مجموعه استفاده کنید. مشاوره می‌تواند در خصوص موارد زیر باشد:

  • بازدید حضوری و کارشناسی رایگان در محل نصب تابلو
  • برآورد هزینه و ارائه توضیحات در خصوص کیفیت انواع تابلوها
  • حروف برجسته و متریال تابلوسازی (نوع و قیمت ورق کامپوزیت، قیمت رول چلنیوم، قیمت ورق پلکسی و …)
  • مشاوره در انتخاب نوع تابلوی مناسب شامل تابلو فروشگاه، تابلو مغازه، تابلو سر درب، تابلو چنلیوم، تابلو کامپوزیت، تابلو پلکسی یا تابلو حروف پلاستیک، حروف برجسته، حروف استیل، حروف چنلیوم، حروف لترمکس، تابلو نمای ترموود، حروف سه بعدی، تابلو LED ثابت، تابلو LED روان و … )

بیاید درموردتابلو فضای داخلی شما صحبت کنیم!

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
فهرست