تابلوهای حروف برجسته

تابلوهای حروف برجسته

تابلو حروف برجسته در ۲ نوع روشنایی از جلو و روشنایی از پشت و اطراف حروف جلوه چشمگیری را برای برند شما فراهم می کنند. تابلوهای حروف برجسته با نور ما به‌صورت سفارشی با استفاده از روشنایی داخلی پنهان متناسب با مشخصات لوگو یا فونت‌های استاندارد موجود طراحی و تولید می شوند ، بنابراین لازم نیست در مورد تابلوهای برندینگ تجاری کم توقع باشید.

تابلوهای حروف برجسته

تابلو حروف برجسته در ۲ نوع روشنایی از جلو و روشنایی از پشت و اطراف حروف جلوه چشمگیری را برای برند شما فراهم می کنند. تابلوهای حروف برجسته با نور ما به‌صورت سفارشی با استفاده از روشنایی داخلی پنهان متناسب با مشخصات لوگو یا فونت‌های استاندارد موجود طراحی و تولید می شوند ، بنابراین لازم نیست در مورد تابلوهای برندینگ تجاری کم توقع باشید.

تابلو حروف برجسته با روشنایی از جلو

تابلو حروف برجسته با روشنایی از جلو، که بعضاً به آنها حروف چلنیوم هم گفته می شود ، علائم سه بعدی هستند که با ترکیبی از آلومینیوم، اکریلیک و لامپ های ال ای دی (SMD) ساخته شده‌اند. بسیاری از شرکت ها و سازمان‌ها از تابلوهای روشن در نمای خارجی ساختمان استفاده می کنند ، اگرچه استفاده از آنها در داخل نیز غیر معمول نیست. به عنوان مثال ، بسیاری از مراکز خرید خرده فروشی در داخل ساختمان برای هر فروشگاه دارای تابلوهای روشن هستند.

تابلوی شرکت سبدگردان نوویرا

مزایای تابلو حروف برجسته با روشنایی از جلو

از آنجا که این حروف غالباً بزرگ‌تر و دارای نور داخلی هستند، این تابلوها از دور قابل مشاهده هستند و در مسافت های طولانی و حتی در شب دید و خوانایی بسیار خوبی دارند.

نکته قابل توجه در مورد تابلو حروف برجسته با روشنایی این است که هر حرف و لوگو می‌تواند کاملاً واقعی برجسته شود. طبیعت سه بعدی باعث ایجاد بافت و دید اضافی در حروف می شود که باعث افزایش دید و خوانایی می‌شود و از آنجا که حروف لازم نیست در یک جعبه یا یک صفحه قرار بگیرند، به طور معمول به شکل ، اندازه یا رنگ تصفیه نمی شوند – این بدان معنی است که آنها را می توان از هر مکان پیش بینی شده خواند.

ناگفته نماند مجموعه تابلو حروف برجسته با روشنایی، مقرون به صرفه بوده و از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار هستند، به ویژه هنگامی که با چراغ های LED کم مصرف روشن می‌شوند.

Channel به معنای کانال و یا جسمی u شکل است، زیرا حروف برجسته پس از چسباندن نوار لبه به کناره‌ها شکلی مانند حرف U به خود می‌گیرند و آمدن کلمه (Aluminum) نیز به دلیل جنس (متریال) استفاده‌شده در لبه‌ این حروف چلنیوم است.

حروف برجسته چلنیوم - تابلوسازی رنگین رسانه

نصب و راه‌اندازی انعطاف پذیر

درست  مثل سایر مدل های تابلوها شما می توانید تابلو حروف برجسته با روشنایی خود را نصب کنید: شما با چندین روش نصب مناسب و در اختیار بدون در نظر گرفت محدودیت های ساختمان قادر خواهید بود تابلو را در هر کجا که بخواهید قرار دهید.

روش نصب مستقیم

این روش نصب حروف را مستقیماً به روی ساختمان نصب می‌کنند. سیم‌کشی برای هر حرف از دیوار عبور می‌کند و سپس به منبع تغذیه متصل می‌شود. در بیشتر موارد، سیم‌کشی در بالای سقف کاذب یا محل پنهان دیگری در داخل ساختمان قرار می‌گیرد.

روش نصب با سیم کشی داخل باکس

این روش معمولاً هنگامی مورد استفاده قرار می گیرد که موجرها یا صاحبان ساختمان مشتاق هستند سوراخهای دیوار را محدود کنند یا دسترسی به برق مسئله است. در این روش حروف با استفاده از پایه PVC  ، به یک باکس کامپوزیتی یا آلومینیومی نصب می شوند که چند سانتیمتر عمق دارد و تمام سیم‌کشی  در داخل آن قرار می‌گیرد. به این ترتیب ، فقط یک سوراخ در دیوار ایجاد شده است تا سیم از آن عبور کند. بسته به نیاز شما ، جعبه آلومینیوم ممکن است دارای گیره هایی باشد که در قسمت بالا برای نصب بر روی ساختمان جوش داده شده است ، و نصب را آسان تر می‌کند.

با وجود گزینه های زیادی که می توانید هنگام سفارش تابلوی حروف برجسته سفارشی با نمای روشن خود انتخاب کنید، همکاری با یک شرکت تابلوسازی حرفه‌ای واجد شرایط برای تصمیم‌گیری در مورد سبک و گزینه های محصول مناسب برای پروژه مهم است.

اگر سوالی در مورد نحوه ساخت، ابعاد تابلو و روش نصب داشته باشید، تیم ما در اینجا به شما کمک می‌کند .

ما در رنگین رسانه همواره از بهترین لبه های چلنیوم که ساخت برندهای معتبر است استفاده می کنیم.

تابلو حروف برجسته با روشنایی هاله‌ای

با داشتن تابلو حروف برجسته سفارشی ، جلوه ای چشمگیر از نور هاله‌ای را ایجاد کنید تا ظاهری منحصر به فرد و چشم نواز داشته باشد که ارزش ادراکی و تجاری شما را بالا ببرد.

این تابلوها گاهی اوقات به عنوان “حروف برجسته نوراندریک” شناخته می شود ، تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای ما با استفاده از آلومینیوم، فولاد ضد زنگ یا سایر فلزات مثل استیل ظریف بصورت حرفه‌ای ساخته می‌شوند. تکنیک های پیشرفته تولید همراه با مهارت برتر با هم ترکیب می شوند تا بهترین تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای را در صنعت روشن کنند.

حین نصب ، حروف حدود ۳ تا ۵ سانت نسبت به سطح دیوار با فاصله نصب می‌شوند – و به وسیله پایه های کوچکی حروف به دیوار متصل می‌شود. لامپ‌های اس ام دی  در سطح پشت حروف قرار داده و مخفی می شود و پس از روشن شدن تابلو اثر هاله ای ایجاد می‌کند. چراغ‌های داخلی به طور کلی LED هستند، که نه تنها درخشان دیده می شوند و زیبا به نظر می‌رسند  بلکه لامپ‌های کم‌مصرف نیز باعث صرفه‌جویی در هزینه ها نسبت به انواع دیگر روشنایی می شوند. LED (و بنابراین روشنایی هاله‌ای) به طور معمول سفید است ، اما بسته به برند تجاری سازمان شما رنگ‌های دیگری نیز در دسترس است.

نصب و راه‌اندازی تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای

قبل از اینکه یک تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای سفارشی انتخاب کنید ، به یاد داشته باشید که به یک اتصال الکتریکی در پشت دیوار یا سقف بالا احتیاج دارید.

به طور سنتی ، تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای ساخته می‌شوند که مستقیماً در جلوی فروشگاه شما نصب می‌شوند ، سیم‌کشی برق به دیوار پشت هر حرف می‌رود. با این حال‌، تابلو با نور هاله‌ای را می توان بر روی پانل‌ها نیز نصب کرد، که یک راه حل عالی برای دسترسی به سیم‌ها یا صاف نبودن سطح دیوار است. به این ترتیب ، برای اتصال فقط به یک اتصال برق واحد نیاز دارید.

به طور کلی ، مردم تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای را برای قسمت بیرونی ساختمان در نظر می‌گیرند ، اما به عنوان یک راه حل تابلوسازی برای لابی‌های داخلی و اتاق‌های کنفرانس به طور فزاینده‌ای رایج می شوند. هنگامی که تابلوی داخلی شما با تابلو حروف برجسته با نور هاله‌ای بیرونی روشن می شود ، در مورد گسترش نام تجاری و یادآوری نام برای تجارت خود فکر کنید!

تابلوی کارگزاری بانک سامان از زاویه پایین

نتیجه گیری

همانطور که مشاهده کردین برای ساخت تابلو مغازه می توان از انواع متریال های مختلف و انواع طرح ها استفاده کرد. تابلوسازان حرفه ای می توانند با ترکیب روش ها و اصول مهم در ساختن تابلو ، نمایی زیبا و خاص ایجاد کنند.

قطعا به شما مخاطبان عزیز پیشنهاد می کنیم برای ساخت تابلو مغازه یا شرکت و سازمان خود مطالعه کاملی انجام دهید و یک شرکت معتبر انتخاب کنید.

افتخار ما این است که به سبب طراحی خوب، کیفیت ساخت در شان مشتری و استفاده از متریال اصلی و با کیفیت سال ها در خدمت مشتریان عزیز بوده ایم و همکاری ها تداوم داشته است.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

فهرست