سایه بان تبلیغاتی

 طراحی و نصب سایه بان تبلیغاتی

 طراحی و نصب سایه بان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی

سایبان تبلیغاتی روشی ساده برای جلب توجه عابرین و مشتریان و بخاطر سپاری فروشگاه یا هر محلی است که سایه بان در آنجا نصب شده است،  همچنین یک روش موثر برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما است. طرح های برندینگ و تبلیغاتی روی سایبان نسبت به سایر روش های تبلیغات محیطی بسیار کم هزینه تر است، ولی می تواند در مدت زمان کمتر، یک نتیجه عالی برای شما به همراه داشته باشد.

سایبان تبلیغاتی یک روش تبلیغاتی و برندینگ آسان و پرفایده  برای استفاده روی ورودی مغازه ها و فروشگاه ها است. این روش تبلیغاتی یعنی سایه بان های تبلیغاتی در صنعت خورده فروشی اعم از شرکت های تولید و پخش مواد غذایی، سوپرمارکت ها، فروشگاه های لوازم روشنایی و برقی و تمام اصناف توسط برندهای مختلف استفاده می‌شود.

صاحبان کسب و کارهای تولیدی و وارداتی، لوازم برقی، لوازم صنعتی و … با چاپ آرم و لوگو بر روی سایبان تبلیغاتی فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های خود باعث هر چه بیشتر دیده شدن برند خود می شوند.

فرض کنید محل کسب و کار شما در فروشگاه هیچ فضای مناسبی برای نصب یک تابلو سردر یا روی شیشه ندارد. اینجاست که میتوانید با نصب یک سایبان تبلیغاتی علاوه بر مزیت های کاربردی آن برای ایجاد سایه و عدم ورود گرما برای تبلیغات هم استفاده کنید.

به این ترتیب افراد بیشتری شما را می‌بینند و در نتیجه مشتریان شما بیشتر و فروش شما افزایش خواهد یافت.

طراحی های سایبان تبلیغاتی همانند فلکسی و بنرهای تبلیغاتی با نرم‌افزارهای گرافیکی انجام می‌شود. و بعد طرح آماده شده سایه بان تبلیغاتی با دستگاه های دیجیتال لارج فرمت چاپ شده و روی سازه مخصوص خود قرار گرفته و سپس در محل مناسب بالای ورودی مغازه نصب می‌شود.

این نوع سایبان‌ها قابل شستشو و تمیز شدن هستند.

تابلو شرکت افراتاب

آیا می خواهید با یک سایه بان سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم.

فهرست