طراحی تابلوسازی حرفه ای رایگان

آیا به یک تابلو داخلی یا بیرونی برای سر در فروشگاه احتیاج دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟
آیا در مورد رنگ ها ، اندازه یا موادی که می خواهید استفاده کنید فکر کرده اید؟
آیا می‌دانید گروه تابلوسازی رنگین رسانه طراحی تابلو را به صورت رایگان انجام می‌دهد!؟

تیم ما از گرافیست های حرفه ای مسلط به طراحی انواع تابلو و طراحی لوگو برخوردار است که می توانند به طراحی تابلو خوب به شما کمک کنند. تیم ما از گرافیست های حرفه ای مسلط به طراحی انواع تابلو و طراحی لوگو برخوردار است که می توانند به طراحی تابلو خوب به شما کمک کنند.

موارد کمکی ما برای طراحی تابلو و اجرای رایگان لوگو شامل موارد زیر است:

 • انتخاب رنگ مناسب
 • انتخاب متریال تابلوسازی مناسب
 • چیدمان حرفه ای عناصر طرح تابلو
 • کمک در انتخاب پیام مناسب در طرح تابلو
 • محل مناسب استقرار و ابعاد و اندازه عناصر طرح تابلو

طراحی تابلوی حرفه ای

لطفاً در توصیف درخواست طراحی علامت خود در زیر ، تا حد امکان دقیق باشید زیرا این امر به تیم ما کمک خواهد کرد تا یک تابلوی حروف برجسته یا فلکسی فیس خوب را طراحی کنند که باعث افزایش ترافیک مشتری و رونق کسب و کار شما شود همکاران گرافیست ما تلاش می‌کنند تابلویی را طراحی و پیشنهاد کنند که در دید و توجه مشتریان شما قرار بگیرد و پیام شما به خوبی منتقل شود.

یک طراحی تابلو خوب در مقابل طراحی تابلو بد

هنگام طراحی یک تابلو فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بسیاری از طراحان تابلوهای تبلیغاتی به سادگی متن را قرار می دهند ، قلم را تنظیم می کنند ، رنگ ها را تنظیم می کنند ، از آن فاصله میگیرند و آن را انجام می دهند. بعضی اوقات آنها به دلیل محدودیت زمان این کار را با دقت و کیفیت پایینی انجام می دهند، زیرا آنها هیچ چیزی را بهتر نمی دانند یا هرگز راه دیگری را در نظر نگرفته اند. با این وجود ، اگر اجازه دهید این نوع تفکر و کار به بخشی از روال طراحی عادی شما تبدیل شود ، برای شما هزینه خواهد داشت. اگر برخی از قوانین مهم طراحی را نادیده بگیرید ، نمی توانید به یک کسب و کار پر رونق برسید و در حالی که همچنان به تلاش خود برای ماندن در تجارت ادامه می دهید ، رقیب شما رشد خواهد کرد . بله ، طراحی مهم است!
اگر شما یک طراحی تابلو کارآمد داشته باشید، تابلوی تبلیغاتی شما مؤثر خواهد بود، در نتیجه کسب و کار شما با ورود مشتریان پس از دیدن تابلو درآمد بیشتری کسب می کند ، و کسب و کار شما همینطور به خوبی می‌چرخد. اما اگر طراحی تابلو شما خنثی و بی اثر است ، دیگر هرگز از مشتری واکنشی نمی‌بینید و دلیل آن را هم پیدا نمی‌کنید.
یک طراح تابلو خوب عاقلانه تمام جنبه های مهم طراحی مناسب با تبلیغ را به شدت مورد توجه قرار خواهد داد زیرا می خواهد تابلویی که طراحی کرده است برای مشتریشان مؤثر باشد تا مشتری آنها بتواند تجارت خود را توسعه دهد.

در زیر دو نمونه از طرح های خوب و دو نمونه از طرح های بد آورده شده است. بسته به بودجه مشتری ، مثال هایی را برای هر دو رنگ و رنگ کامل ارائه داده ایم. در زیر هر مثال لیستی از دلایل اثربخشی یا بی اثر بودن هر طرح را خواهید یافت.

طراحی یک تابلو با رنگ های خوب و قوی

دلایلی که نشان می‌دهد این طراحی تابلو خوب است:

 

 • تمام قلم هایی که در اینجا استفاده می شود قابل خواندن هستند زیرا جسورانه ، ساده هستند و زائده ندارند. هرچه یک قلم ساده تر باشد ، خواندن آن از فاصله دورتر راحت تر است. برای اثبات این نکته ، به سادگی از دورتر به تصویر نگاه کنید. 
 • اشکال هندسی به جز متن در طرح وجود دارد که توجه مشتری را به خود جلب می کند. همچنین حروف کمی درشت تر شده  که شخصیت و توجه بیشتری به حروف ایجاد می کند.
 • یک سوم بالای صفحه به صورت متضاد کار شده یعنی زمینه قرمز و نوشته سفید کار شده است. اگه این موضوع باعث جلب توجه چند برابر شده است. در مورد مهم ترین کلمات روی تابلو در نظر گرفته شده
 • ” ۵۰ درصد تخفیف” اولین چیزی است که شما می خوانید زیرا این بزرگترین و جسورانه ترین چیزی است که مشتری شما در صورت مشاهده تنها یک ثانیه برای دیدنش تمایل نشان می دهد

تابلو با زمینه کاملا رنگی ولی طراحی قوی

دلایل یک طراحی خوب تابلو اینهاست:

 

 • تمام قلم هایی که در اینجا استفاده می شود جسورانه و مؤثر است زیرا خواندن آنها در یک فاصله آسان است و در پس زمینه به خوبی نشسته است.
 • یک تقابل واضح بین نوار منحنی سیاه در بالا و پس زمینه شیب دار آن وجود دارد که می تواند این علامت را به عنوان چشم گیر بسیار چشمگیر تبدیل کند ، زیرا افراد در حال پیاده روی یا رانندگی هستند.
 • تمام حروف به لطف طرح ها و سایه های رها شده که به طور موثر درج شده اند ، بین پیش زمینه آن تضاد درست دارند.
 • این یک طراحی خوب و متعادل با توجه به رنگ است زیرا از رنگ های مناسب در مکان های مناسب استفاده می کند.

عمق واقعی در این طرح وجود دارد زیرا به دلیل استفاده موثر از سایه های افت طبیعی و جلوه ای از جنس فلز باعث ایجاد نمای سه بعدی حروف می شود.

تابلو با زمینه کاملا رنگی ولی طراحی ضعیف

دوباره پشت صفحه نمایش خود بایستید و به طرح تابلوی خود از فاصله دور نگاه کنید. همچنین به مدت ۱ تا ۲ ثانیه از صفحه دور شوید و به آن نگاه کنید و به عوامل موثر موجود در طرح تابلوخوب فکر کنید  به این دلیل آن‌ها را کنار هم قرار دادیم تا قابل مقایسه باشد.

 در اینجا به معیارهای مهمی اشاره می کنیم که در طراحی هر تابلو باید رعایت شود:

آیا پیام اصلی تابلوی شما به راحتی می تواند از راه دور خوانده و درک شود؟
آیا پیام اصلی تابلوی شما با یک نگاه به راحتی قابل خواندن و درک است؟
آیا از فونت های جسورانه و قوی استفاده می کنید؟
آیا تضاد کافی بین پس زمینه و حروف وجود دارد؟
آیا نشانه شما خیلی شلوغ یا خلوت است؟ آیا اطلاعات اضافی در طرح تابلو وجود دارد یا عکسها / عناصر گرافیکی در طرح تابلو وجود دارد؟
رعایت موارد یاد شده و چک کردن آن کمک می‌کند یک طراحی تابلو خوب انجام شود و به خوبی هم اجرا شود.

ما در گروه تابلوسازی رنگین رسانه تمام تلاش خود را در ارائه طرح تابلوی مناسب و رایگان به کار می گیریم.

کافیست با همکاران ما تماس بگیرید تا از مشاوره و طراحی رایگان تابلوهای تبلیغاتی برخوردار شوید.

امتیاز شما page
فهرست