حروف برجسته کریستال

جزئیات طراحی حروف برجسته کریستال

جزئیات طراحی حروف برجسته کریستال

صنعت تابلوسازی به صورت چشمگیری در حال توسعه و پیشرفت است و ترکیب خلاقیت و تکنولوژی توانسته نتیجه بی نظیری را به نمایش بگذارد. طراحان و تابلوسازان با ایده ها و ابزارهایی که دارند حروف و تابلو های جدیدی را به تولید می رسانند. حروف برجسته کریستال یکی از همین ایده های خلاقانه طراحان است که پس از ساخت، مورد استقبال بسیاری از صاحبان کسب و کارها قرار گرفت. این حروف از ترکیب متریال های شیشه با پلکسی بوده که جلوه ای بی نظیر و جذاب به کار می دهد. روش ساخت به این شکل بوده که پس از تولید حروف، بر روی سطح آن کریستال پاشیده شده تا پس از نور پردازی، نور انعکاس پیدا کرده و نمایی منحصر به فرد را به همراه دارد.

مزایای حروف برجسته کریستال

تنوع طرح

این حروف به دلیل جنس بکار رفته در آن نیز از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده که به راحتی می توان طرح مورد نظر را اجرا کرد.

کیفیت بالا

در ساخت حروف برجسته کریستال دو نوع کریستال وجود دارد که در شرکت رنگین رسانه تمامیه حروف با کریستال با کیفیت ساخته می شوند، توجه داشته باشید که کریستال غیر اصل از هزینه پایین تر و کیفیت کمتری برخوردار است.

مصرف برق کم

در حروف از لامپ های SMD استفاده می شود که مهم ترین ویژگی این لامپ ها کم مصرف بودن آنها و پرنور بودن نسبت به سایر لامپ ها است.

با دوام و مقاوم

جنس بکار رفته در حروف برجسته کریستال از کیفیت بالایی برخوردار بوده که موجب افزایش طول امر و دوام بیشتر آن می شود.

انواع حروف برجسته کریستال

امروزه در برخی از تابلوهای سردر مغازه از حروف برجسته کریستال استفاده می شود اما به دلیل تنوع مدلها و شکل های متنوعی که بکار برده می شود تشخیص آنها برای افراد معمولی کمی دشوار می باشد. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی، تابلوسازان با ادغام سلیقه و خلاقیت های خود با ترفندهای تابلوسازی توانسته اند حروف های متنوع و جذابی را به ساخت و نصب برسانند که این امر باعث استقبال صاحبان کسب و کارها شده است. در ادامه پرطرفدارترین و کاربردی ترین حروف برجسته کریستال را به شما معرفی خواهیم کرد.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

امتیاز شما page
فهرست