حروف برجسته دوبل و ترکیبی

جزئیات طراحی حروف برجسته دوبل و ترکیبی

جزئیات طراحی حروف برجسته دوبل و ترکیبی

با پیشرفت تکنولوژی و صنعت تابلوسازی،  ایده ها و خلاقیت های بسیاری سبب ساخت و طراحی حروف و تابلوهای مجذوب کننده و جذاب شد که آن را می توان انقلابی در تبلیغات دانست که حروف برجسته دوبل و ترکیبی هم در این باره بی تاثیر نیستند. در برخی از کسب و کارها نیاز به طراحی و ساخت برند خاص و منحصر به فردی می باشد که با هیچ کدام از مدل های مختلف حروف نمی شود آن را طراحی کرد، در این مواقع باید برخی از حروف را که شامل: چلنیوم، پلاستیک، استیل و… هستند را ترکیب و ادغام کرد تا طرح اصلی بوجود آید. به این نوع حروف که از ترکیب چند نوع حروف دیگر تشکیل می شد، حروف برجسته دوبل و ترکیبی می گویند.

مزایای حروف برجسته دوبل و ترکیبی

تنوع طرح

با استفاده از این حروف شما می توانید هر نوع طرح گرافیکی و حتی اسم برند با هر طرحی که مد نظرتان است را به آسانی انتخاب و سفارش دهید تا با بهترین کیفیت به ساخت برسد.

جذابیت و زیبایی

یکی از ویژگی های حروف و تابلوهایی که از جذابیت خاصی برخوردارند نورپردازی و نمای آنها است. در حروف دوبل و ترکیبی می توان به شکل های مختلف از لامپ ها برای نورپردازی استفاده کرد.

تنوع رنگ

رنگ حروف و تابلوی شما در دید مشتریان و مخاطبان تاثیر بسزایی دارد که اگر در انتخاب رنگ های خود دقت داشته باشید در حروف برجسته دوبل و ترکیبی می توانید حروفی جذاب و منحصر به فردی داشته باشید.

کیفیت بالا

از آنجا که هر کدام از حروف مختلف از جمله چلنیوم، استیل، پلاستیک و… دارای ویژگی های متفاوتی هستند با انتخاب و ترکیب درست آنها می توان حروفی با کیفیت و مقاوم را ساخت.

انواع حروف برجسته دوبل و ترکیبی

امروزه در بسیاری از تابلوهای سردر مغازه از حروف برجسته دوبل و ترکیبی استفاده می شود اما به دلیل تنوع مدلها و شکل های متنوعی که بکار برده می شود تشخیص آنها برای افراد معمولی کمی دشوار می باشد. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی، تابلوسازان با ادغام سلیقه و خلاقیت های خود با ترفندهای تابلوسازی توانسته اند حروف های متنوع و جذابی را به ساخت و نصب برسانند که این امر باعث استقبال صاحبان کسب و کارها شده است. در ادامه پرطرفدارترین و کاربردی ترین حروف برجسته دوبل و ترکیبی را به شما معرفی خواهیم کرد.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

امتیاز شما page
فهرست