تابلو رومیزی

جزئیات طراحی تابلو رومیزی

جزئیات طراحی تابلو رومیزی

تابلو رومیزی چیست؟

تابلو رومیزی یا پرسنلی بیشتر در ادارات و سازمان­‌ها به منظور درج نام یا سمت کارکنان استفاده می­شود. جنس تابلو رومیزی معمولا از پلکسی گلاس بوده که نوعی پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد و دارای رنگ بندی متنوعی است. جنس حروف درج شده روی تابلو رومیزی نیز از پلکسی طلایی، مولتی استایل یا سایر رنگهای پلکسی گلاس است. نکته‌ای که درباره تابلوهای رومیزی وجو دارد این است که این حروف نمی‌توانند بیش از حد استاندارد کوچک باشند زیرا برش و نصب آن­ها روی صفحه زمینه امکان پذیر نخواهد بود.

مزایای تابلو رومیزی

 

  • معرفی پرسنل
تابلو رومیزی بهترین نوع معرفی پرسنل است که در شکل ها و طرح های مختلف می توان آن را طراحی و تولید کرد تا ظاهر مناسب با آن محل و اداره باشد.
  • صرفه جویی در زمان
در بسیاری از ادارات برای صرفه جویی در وقت مراجعه کنندگان و پرس و جوبی کمتر آنها برای یافتن مسئول مدنظر از تابلو رومیزی استفاده می شود که بسیار کاربردی و مهم هستند.
  • عایق کامل

تابلوهای رومیزی نماینده بخشی از هویت بصری یک مجموعه است که ارتباط مستقیمی برروی احساس فرد از حضور در یک مکان دارد. زیرا با این تابلوها نظم و مدیریت دقیق مجموعه را نشان می دهید.

انواع تابلو رومیزی

تابلوهای رومیزی انواع مختلفی از لحاظ نوع متریال بکار رفته در ساخت دارند که ما قصد داریم انواع آن‌ را برای شما شرح بدهیم. این تابلوها شامل دو بخش است. ۱. زمینه ۲. قاب (نوشته یا لوگو مورد نظر شما داخل قاب قرار می‌گیرد) ،در ادامه انواع متریال بکار رفته در تابلوها را به شما شرح خواهیم داد.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

امتیاز شما page
فهرست