تابلوهای ترکیبی

جزئیات تابلوهای سفارشی و ترکیبی

جزئیات طراحی تابلوهای سفارشی و ترکیبی

تابلو نئون پلاستیک

تابلو پلاستیک یا تابلو نئون پلاستیکی از طلق های پلکسی گلاس ساخته می‌شوند که این موضوع باعث پراکندگی نور بر رویه و لبه یا کناره‌های حروف می‌شود و به همین دلیل تابش همه‌ جانبه نور زیبایی خاصی را به این تابلوها می‌دهد. درصورتی‌ که اصول اساسی و استاندارد در ساخت این حروف رعایت گردد می‌توان تا حد بسیاری به طول عمر این تابلوها اضافه کرد.

تابلو پلاستیک علی‌رغم آسیب‌پذیری و مقاومت کمتر نسبت به چلنیوم و یا تابلو استیل هنوز هم بسیار محبوب است.

تابلو حروف پلاستیک در رنگین رسانه. آموزش نصب تا‌بلو‌پلا‌ستیک

در کارگاه تابلوسازی ما برای ساخت تابلو پلاستیک از اجناس مرغوب نوع پلکسی گلاس موجود در بازار ایران یعنی طلق محصول کشور تایوان استفاده می‌شود و برای تأمین نور این حروف نیز از ماژول‌های ال ای دی و اس ام دی کره‌ای استفاده می ‌شود. ازنظر دوام، مقاومت و شدت نور در مقایسه با لامپ‌های نئون بسیار مرغوب‌تر و باکیفیت‌تر هستند. همان‌طور که می‌دانید میزان مصرف برق لامپ‌های ال ای دی و اس ام دی ۶۰ تا ۸۰ درصد پایین‌تر از نوع نئون است که تا حد بسیار زیادی از هزینه‌های برق می‌کاهد و عمر مفید تابلوها را در طول شبانه‌روز به میزان زیادی افزایش می‌دهد. تابلو ال ای دی پلاستیک متریال پلاستیک یا پلکسی گلاس به‌صورت صفحاتی تخت، مشجر، مات و براق در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود.

تابلو تبلیغاتی حروف پلاستیک

معمولاً برای ساخت تابلو فروشگاهی پلاستیکی با ضخامت ۳ میلی‌متر استفاده می‌شود.

انواع تابلو پلاستیک

میزان شفافیت انواع پلکسی‌ها متفاوت است. برای ساخت این حروف باید مقدار گذر نور به شکلی باشد که علاوه بر عبور نور، منبع آن در پشت پلاستیک دیده نشود. تنوع رنگی بسیار با انعطاف‌‎پذیری بالا پس از اعمال حرارت باعث شده تا این حروف جایگاه مناسبی در صنعت حروف سازی به دست آورد.

حروف پلاستیک - تابلو سازی رنگین رسانه آماده ساخت تا‌بلو‌پلا‌ستیک

مقاومت و پایداری این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد:

  • جنس و مارک محصول
  • مقدار حرارت به‌کاررفته در ساخت انحناءها و ساخت حروف
  • مواد ثانویه جهت اتصال سطوح پلکسی
  • ابعاد حروف
  • محل قرارگیری حروف از لحاظ دما و تابش نور خورشید
حروف پلاستیک - تابلو سازی رنگین رسانه آماده ساخت تا‌بلو‌پلا‌ستیک

ثبت سفارش تابلو نئون پلاستیک با طراحی رایگان

کارفرمایان عزیز می‌توانند به‌راحتی و با یک تماس با شماره‌های ۸۸۳۴۵۴۱۹ و ۰۹۱۲۳۸۱۸۲۱۴ از مشاوره رایگان همکاران ما در گروه تابلوسازی رنگین رسانه برخوردار شوید. سفارش طراحی و ساخت تابلو پلاستیک خود را با اطمینان به گروه ما بسپارید. برای دیدن نمونه کار تابلو سازی بیشتر از رنگین رسانه به صفحه نمونه کار هار مراجعه کنید.

آیا می خواهید با یک علامت سفارشی مشتری جدید جذب کنید؟ بیایید صحبت کنیم

امتیاز شما page
فهرست