ساخت انواع تابلو در سراسر کشور

حروف استیل

سولیران

حروف استیل

حروف استیل ،حروفی ضدزنگ حروف و یا اعداد دلخواه و یا علامت‌هایی برای  داخل و خارج ساختمان هستند. این محصولات گزینه مناسبی برای جلوه سنتی و آنتیک هستند و برای این مقاصد بیشتر کاربرد دارند. این محصولات همچنین برای مصارف طبیعی، مجسمه‌سازی، عتیقه و سطوح مسطح سیاه‌وسفید استفاده می‌شوند. برای کاور و پوشیدن عتیقه و مجسمه یک پوشش بسیار نازک را فراهم می‌کند که در طول حمل‌ونقل و راه‌اندازی از محصولات محافظت می‌کنند. برای ساخت این محصول، از سیستم برش جت آب استفاده می‌شود. سیستم برش جت آب با استفاده از آب نرم شده تحت‌فشار45000 PSI از طریق تکنیک 0.010 روزنه در 3 برابر سرعت صوت استفاده می‌شود که برای تولید بالاترین کیفیت از حروف استیل در دسترس است. جت آب برش استیل برای مصارف آرم سفارشی استیل و سبک‌های سفارشی در دسترس هستند.

حروف استیل

حروف استیل

حروف استیل از  مجموعه حروف فلزی است که از زمان آغاز ساخت تابلوهای مدرن در ایران مورداستفاده  قرار می‌گرفته  و زیبایی زیادی داشته و حتی بعد از ورود حروف جدید، مانند چلنیوم و تابلوهای فلکسی‌فیس هنوز حروف استیل به خاطر طرح و ساخت جذاب‌تر و زیباتر هرگز از مد نیفتاده و هنوز بسیاری خواهان این نوع حروف هستند و امروزه طرح‌ها و رنگ‌های متنوع‌تر و زیباتری از آن به بازار آمده و تولید می‌شود.

حروف استیل

امروزه به لطف فنّاوری و وجود دستگاه‌های مجهز لیزری برش این ورق‌ها خیلی سریع و ساده و بی‌نقص انجام می‌شود که باعث شده زیبایی حروف ساخته‌شده دوچندان شود.

همچنین با ادغام این نوع حروف با ورق‌های پلکسی گلاس مدل‌های زیباتر و جذاب‌‎تری ساخته می‌شود.

در ساخت حروف استیل برجسته امکان هرگونه مانور برای خلق و ساخت طرح‌های متنوع و جدید وجود دارد .

مزایای این حروف، استقامت فراوان و زیبایی چشمگیر، دوام بلندمدت آن است که اگر در ساخت اولیه و طراحی و لحیم‌کاری آن دقت کامل شود و بهتر بگوییم به دست استاد آن ساخته شود هیچ زمانی خراب و حتی براثر ریزش آب و باران، گرما و سرما هرگز مات و کدر و یا زنگ‌زده نمی‌شود.

از دیگر ویژگی‌های حروف استیل این است که هیچ‌گونه کثیفی و تیرگی در جسم آن نمی‌ماند و به‌راحتی تمیز می‌شود.

بروشور خدمات

نمونه کار ما

فرایند نصب تابلوها در رنگین‌رسانه به خوبی و با دقت و مهارت کافی انجام می‌شود.