ساخت انواع تابلو در سراسر کشور

تابلوهای فلکسی فیس

اجرای تابلو بانک اقتصاد نوین

تابلوهای فلکسی فیس

تابلوهای فلکسی فیس همان‌گونه که از نامشان پیداست دارای صفحه‌های قابل‌انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی هستند. این‌گونه تابلوها چه از نظر ابعاد و چه فرم دهی دارای محدودیت حداقلی هستند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آن‌ها را در مقابل  نور خورشید و شرایط جوی نامناسب بسیار افزایش داده است.

تابلو فلکس یـا فـلکسی‌فـیس (Flexi Face)؛ (فلکسی نوع متـریال تابلوهای فلکس هست) بسیار پرکاربرد و مرقوم به‌صرفه است زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلوهای فلکسی، رویه فلکس آن به‌راحتی قابل تعویض است. می‌توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلوهای فلکس پس از چند سال استفاده کرد و با این ایده هرچند سال با هزینه‌ای مناسب طرح تابلوهای فلکسی‌فیس را به‌روز کرد. البته قطعا تابلوهای فلکسی مانند همه تابلوها نیاز به سرویس سالیانه نیز خواهند داشت.  به‌عنوان‌مثال سرویس مهتابی‌ها و تجهیزات روشنایی تابلو فلکسی که حتماً باید موردتوجه قرار گیرد. چون زمانی که برای واحد صنفی خود تابلو تبلیغاتی استفاده می‌کنیم؛ هریک از ما در زیباسازی شهر نقش مؤثری ایفا می‌نماییم.

تابلوهای فلکسی فیس

تابلوهای فلکسی فیس

تابلوهای فلکسی فیس

از تابلو فلکسی می‌توان به‌عنوان تابلو سر درب، تـابـلـو مغـازه و شرکت‌ها، تبلیغات محیطی، تابلو فروشگاه‌ها و در برخی بیلبورد ها استفاده نمود. جنس فلکسی مورداستفاده در مجموعه از نوع کره‌ای واصلی بوده و مجموعه مجهز به دستگاه چاپ هشت رنگ (باکیفیت بالا) و چـاپ عریض تا عرض پنج‌متر بـا دو سال ضمانت چاپ است. گروه تابلوسازی رنگین رسانه سازنده انواع تابلو فلکسی (Flexi Face Panel) با بهترین کیفیت و بیشترین دوام است.

یکی از مزایای تابلوهای فلکسی مقاومت در برابر نور آفتاب و گرمای شدید است که همین آیتم باعث شده تابلو فلکس در تمام مناطق و شرایط جوی مورداستفاده و محبوب باشد.

بروشور خدمات

نمونه کار ما

فرایند نصب تابلوها در رنگین‌رسانه به خوبی و با دقت و مهارت کافی انجام می‌شود.